Sapņo nākotnē glābt cilvēku dzīvības? Nāc un uzzini, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim!


Vēlies zināt, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim un kopā ar savu brigādi glābt cilvēku dzīvības? Nāc uz izstādi “Skola 2019” un pavisam reāli ‘iekāp’ savā topošajā darbavietā – neatliekamās palīdzības auto, kurā mūsu mediķi palīdz pacientiem viskritiskākajās situācijās. 

 
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta stendā varēsi apskatīt brigādes operatīvo transportlīdzekli, iekāpt tajā un sajust – varbūt tas ir Tavs nākotnes aicinājums! 

NMP dienesta mediķi pastāstīs par visu, kas atrodas mašīnā - uzzināsi vairāk par daudzveidīgo aprīkojumu cilvēku dzīvību glābšanai, noskaidrosi, kā mediķi saņem izsaukumus, kāpēc mašīnā ir planšete un dators, kā mēs atrodam pacientu adreses un daudzus citus jautājumus, kas parāda mūsu darba ikdienu. Tev būs iespēja arī izmēģināt veikt atdzīvināšanas pasākumus uz manekena, lai izprastu, kā palīdzēt nelaimē nonākušam cilvēkam. 

Ja nākotnē vēlēsies strādāt pie mums, izstādē uzzināsi, kur ir iespējams un cik ilgi jāmācās, par ko Tev jāpadomā jau šobrīd, lai pēc dažiem gadiem varētu pievienoties mūsu lieliskajai komandai!

Mūsu stendā sastapsi brigādes mediķus, kuri vēl studē medicīnas koledžā un jau strādā pie mums un kolēģus, kuri studijas jau beiguši – no viņiem vairāk uzzināsi par darba iespējām NMP dienestā gan studiju laikā, gan pēc tām. 
 
NMP dienesta sociālie konti:
www.facebook.com/NMPdienests
www.instagram.com/nmpdienests
www.twitter.com/NMPdienests