Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā virtuālās realitātes izaicinājumu Vai tev ir #iekšasstudētRSU?


Lai palīdzētu jauniešiem noorientēties profesiju un studiju iespēju plašajā izvēlē, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad starptautiskajā izglītības izstādē Skola piedāvā virtuālās realitātes izaicinājumu Vai tev ir #iekšasstudētRSU? Gluži kā studiju izvēle, galamērķa sasniegšana šajā virtuālajā labirintā prasīs mērķtiecīgu iedziļināšanos, lai atbildētu uz jautājumiem par kādu no medicīnas un veselības aprūpes vai RSU sociālo zinātņu fakultātēs apgūstamajām profesijām, piemēram, politiķa, žurnālista vai jurista. Ātrākie finišētāji saņems balvas, kamēr visi citi varēs labāk iepazīt sevi, savas intereses un to, ko šīm interesēm atbilstošu var piedāvāt RSU studiju programmas. 


Piemērotākās profesijas izvēlē palīdzēs arī Karjeras tests, ar kura palīdzību izstādes apmeklētāji varēs izzināt savu personību, noskaidrot, kādas profesijas ir atbilstošākās un saņemt tūlītēju konsultāciju no zinošiem RSU studentiem un mācībspēkiem.

RSU kā simulāciju izglītības flagmane Latvijā, sniegs iespēju ikvienam izmēģināt medicīnas un zobārstniecības simulāciju ierīces, kas studiju gaitu sākumā aizstāj pacientu, palīdzot RSU paspārnē izaugt medicīnas un veselības aprūpes profesionāļiem. Izstādes apmeklētāji varēs pārbaudīt savas prasmes injekciju veikšanā, pirmās palīdzības sniegšanā, pacienta atdzīvināšanā, zobu plombēšanā.

RSU stendā būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 60 studiju programmām medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā, tostarp ar jauno starpdisciplināro maģistra studiju programmu Veselības komunikācija, ko piedāvājam kopš šī gada ziemas uzņemšanas, kā arī maģistra studiju programmu Veselības psiholoģija, kuru no šī gada varēs apgūt RSU Liepājas filiālē. 

Vairāk: www.rsu.lv