Zinātkārajiem piedāvā izmēģināt tehnoloģiskos risinājumus un izpētīt Vidzemes Augstskolas studiju piedāvājumu


Vidzemes Augstskolas (ViA) komanda piedalīsies ikgadējā lielākajā izglītības izstādē Latvijā „Skola 2019”, kas šogad notiks no 1. līdz 3. martam starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar ViA studiju piedāvājumu, tehnoloģiskajiem risinājumiem un iespējām, ko sniedz Valmiera.

Zinot, cik zinātkāri ir topošie studenti un viņu vecāki, meklējot labāko studiju piedāvājumu, Vidzemes Augstskolas komanda izstādē “Skola 2019” radīs vidi, kur neformālā gaisotnē būs iespēja tikties ar augstskolas pasniedzējiem un administratīvo personālu, kas atbildēs uz jautājumiem: Cik maksā kopmītnes? Cik bieži norisinās lekcijas? Vai es varu Valmierā atrast darbu? u.c. Stāstījumu papildinās studenti no dažādām studiju programmām, kas labprāt dalīsies savā stāstā, kā izvēlēties īsto studiju programmu.


ViA stendā notiks ne vien skolēnu un viņu vecāku iepazīstināšana ar studiju piedāvājumu, bet arī tiks nodrošinātas atraktīvas un intelektuālas aktivitātes, kā, piemēram, lielu popularitāti ieguvušais virtuālās realitātes projekts #izlīdziVītolam. Aktivitātes autors, ViA absolvents Lauris Taube sniegs interesentiem iespēju izmēģināt spēkus kordiriģēšanā un uzzināt, kā tas ir – diriģēt Jāzepa Vītola “Gaismas pils” skaņdarbu. 

Skolēniem, kas zina, ko vēlas studēt, tā būs viena no iespējām pārliecināties par savu izvēli, savukārt tiem, kas vēl domā vai meklē, kur studēt, tā būs iespēja iepazīties ar tām iespējām, ko sniedz Vidzemes Augstskola.

Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par citiem ViA pasākumiem – Studenta anatomiju, kas norisināsies no 13. līdz 20. martam, pikniku ar pasniedzējiem, kas notiks 1. jūnijā, kā arī dažādām ārpus studiju aktivitātēm.

Vidzemes Augstskola piedāvā iespēju studēt koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī kādā no 6 studiju virzieniem – Biznesa vadība, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika, Būvniecība, Komunikācija, mediji un pārvaldība, kā arī Tūrisms un atpūta.

Vairāk: www.va.lv