esi RADOŠS? KĻŪSTI par MŪZIKAS vai DEJAS un RITMIKAS SKOLOTĀJU Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā!


Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ ikdienā satiekas talantīgi studenti, erudīti pasniedzēji, ar zinātkāri apveltīti pētnieki un atsaucīgi darbinieki. Savas pastāvēšanas simts gados Latvijas mūzikas dzīvi esam bagātinājuši ar ievērojamiem komponistiem, diriģentiem, izpildītājmāksliniekiem, muzikologiem, horeogrāfiem, pedagogiem un skaņu režisoriem.


Izstādē SKOLA 2019 Mūzikas akadēmija vēlas uzrunāt jaunos pedagogus, piedāvājot iespēju iepazīt studiju un karjeras iespējas šajā jomā. Tā kā skolotāja profesijai mūsdienās ir ļoti svarīga loma bērna zinātkāres attīstīšanā un personības izaugsmē, tad šobrīd norit aktīvs studiju programmu pilnveides process. Tā mērķis – izveidot studiju programmu saturu, kas atbilst mūsdienīgas kompetenču izglītības prasībām. Esam radoši, elastīgi un atvērti mūzikas vērtībām Latvijā un citviet pasaulē. 

JVLMA stendā dzirdēsiet džeza un klasiskās mūzikas priekšnesumus studentu izpildījumā. Līdzās JVLMA nodaļu vadītāju stāstījumam par studiju programmu un uzņemšanas prasību aktualitātēm, būsiet arī laipni aicināti iesaistīties kopīgas muzicēšanas procesā. No pieredzes trūkuma nav jābaidās – galvenā ir uzdrošināšanās un vēlme izmēģināt kāda mūzikas instrumenta spēli. Apciemo Mūzikas akadēmijas stendu un uzzini vairāk par skolotāja profesijas perspektīvām, kā arī izmanto iespēju radoši izpausties!

Vairāk: www.jvlma.lv