Uzzini par studiju iespējām Eiropā


Ja arī Tavs sapnis ir studēt ārzemēs, tad nāc satiec mūs izstādē “SKOLA 2019” un mēs Tev palīdzēsim to piepildīt! Mēs visi, Dream Foundation Latvia, esam studējuši dažādās Eiropas valstīs, un varam droši teikt, ka tādu iespēju nedrīkst palaist garām! Studiju gadi ārzemēs bija neaizmirstama dzīves pieredze, tāpēc labprāt ar to padalīsimies ar visiem izstādes apmeklētājiem. Mūsu stendā Tu uzzināsi kāda ir studentu dzīve ārzemēs, kā arī visu svarīgo, kas Tev būtu jāzin, pirms Tu dodies studēt pats.


Ja mūsu stāsti iedvesmos arī Tevi, tad izstādē mēs Tev ieteiksim kā izvēlēties vispiemērotāko studiju programmu un valsti, balstoties uz Tavām interesēm, kritērijiem, ambīcijām un sekmēm. 

Mūsu komanda jau vairāk nekā 10 gadus palīdz jauniešiem piepildīt savu sapni par studijām ārzemēs. Šobrīd Dream Foundation pārstāv vairāk kā 60 augstākās izlgītības iestādes vairāk kā 10 Eiropas valstīs, kas nozīmē ļoti plašu studiju programmu visdažādākajās jomās.

Dream Foundation Latvia ir oficiāls Cambridge Assessment English eksāmenu centrs Latvijā un piedāvā konkārtot datorizēto Cambridge C1 Advanced angļu valodas eksāmenu. Izstādē SKOLA 2019 Tu varēsi piedalīties konkursā, kurā uzvarētājs saņems iespēju nokārtot šo eksāmenu bez maksas. Vairāk informācijas par konkursa noteikumiem - pie mums stendā!

Tiekamies!

Kontakti:
Aigars Asmis +371 24948223
Margarita Blaževiča +371 29563827
e-pasts: latvia@dreamfoundation.eu