Ventspils Augstskola aicinās praktiski darboties elektronikas un informācijas tehnoloģiju aktivitātēs!


Ventspils Augstskola aicina visus interesentus apmeklēt izstādi “Skola 2018”, lai iegūtu informāciju par studiju iespējām un programmām trīs Ventspils Augstskolas fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē.


Izstādes apmeklētājus Ventspils Augstskolas stendā gaidīs aktīvi studenti un augstskolas pārstāvji, kas pastāstīs par studiju programmām un to norisi, uzņemšanas noteikumiem, karjeras iespējām, dažādām ārpusstudiju aktivitātēm, dienesta viesnīcu, stipendijām un citiem jautājumiem. Interesentiem būs iespēja satikt arī Studentu padomes pārstāvjus, kas sniegs ieskatu studentu ikdienā, pasākumos un iespējās iesaistīties padomes darbā.

Ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus un praktiski darboties elektronikas un informācijas tehnoloģiju aktivitātēs, kā arī pārliecināties par savām valodu zināšanām. Izstādes laikā vidusskolēni varēs pieteikties un iegūt informāciju par Ventspils Augstskolas Atvērto durvju dienu, kas norisināsies 30. martā.

Ventspils Augstskola 2019./2020. studiju gadā visiem interesentiem piedāvās 16 pirmā līmeņa, bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmas. Jaunajā studiju gadā plānotas izmaiņas maģistra studiju programmā “Juridisko tekstu tulkošana”, turpmāk šī programma būs “Lietišķo tekstu tulkošana”. Izmaiņu pamatā ir darba tirgus pārstāvju, absolventu, esošo studentu un programmas mācībspēku viedoklis, kā arī nepieciešamība izpildīt Eiropas Komisijas sadarbības tīkla “Eiropas maģistrs tulkošanā” (European Master’s in Translation. EMT) kvalitātes kritērijus mainīgajos tulkošanas nozares apstākļos.

Vairāk: www.venta.lv