Kanādas vēstniecība Latvijā informēs par Kanādas izglītības iestādēm, pieteikšanos studentu vīzām un jauniešu darba un ceļošanas programmu


Izvirzi sev augstus mērķus un sasniedz tos, studējot Kanādā! Starp vairāk kā 10 000 programmām, ko piedāvā 95 Kanādas universitātes, un 8000 programmām, ko piedāvā 150 koledžas, Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko. Augsti kvalificēti un pretimnākoši mācībspēki, inovatīvas mācību metodes, modernas tehnoloģiju un pētījumu laboratorijas, labiekārtotas bibliotēkas, lieliski sporta centri – tie ir tikai daži no iemesliem, lai studētu Kanādā.

Kanādas un Latvijas valdības ir noslēgušas vienošanos, lai programmas International Experience Canada ietvaros Jūs varētu pieteikties īslaicīgai darba vīzai ar mērķi ceļot un strādāt Kanādā. Iedomājieties, ka strādājat universitātē Ņūfaundlendā, dizaina kompānijā Monreālā vai slēpošanas kūrortā Vistlerā… Iespējas ir neierobežotas! Iniciatīva International Experience Canada dod lielisku iespēju Kanādas un Latvijas jauniešiem vecumā no 18 līdz 35 gadiem dzīvot uz laiku līdz 1 gadam otrā valstī, apceļojot to, iepazīstot tās kultūru un iegūstot starptautisku darba pieredzi. Laiks, ko savā braucienā pavadīsiet strādājot, ļaus nopelnīt naudu Jūsu ceļojumiem pa Kanādu. Savukārt, starptautiskā darba pieredze ļaus Jums paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū, atgriežoties mājās.

Tiekamies Kanādas vēstniecības stendā izstādē “Skola 2019”, kur varēsiet uzzināt par izglītības iestādēm, pieteikšanos studentu vīzām un jauniešu darba un ceļošanas programmu.

Facebook: @CanadaLatvia / @CanadaLettonie
Twitter: @CanadaLatvia / @CanadaLettonie