Pavadi neaizmirstamu vasaru ASV!


Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) finansiāli atbalsta skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus, piedāvājot vairākas izglītības un prakses stipendiju programmas ASV.


Jaunieši, kas šobrīd mācās 11. klasē, aicināti pieteikties BEZMAKSAS vasaras nometnei BAFF Līderības Akadēmija, kas sniedz iespēju pavadīt vasaru ASV, iegūstot neaizmirstamu pieredzi, uzlabot angļu valodas zināšanas un iepazīst Amerikas kultūru. Līdz 11. martam programmai aicināti pieteikties aktīvi un mērķtiecīgi skolēni, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību un vēlme atklāt savus talantus. Akadēmija tiks organizēta ASV pilsētā Portlendā, Meinas štatā no 2019. gada 7. jūlija līdz 2. augustam. Jaunieši pirmās trīs nedēļas pavadīs Portlendas pilsētas universitātē, lai apgūtu līderības prasmju kursu. Pēc apmācībām skolēniem tiks organizēta nedēļu ilga ekskursiju programma uz Ņujorku, Bostonu un Vašingtonu, gūstot plašāku ieskatu ASV kultūrā, vēsturē un uzņēmējdarbībā.
Dalība Līderības Akadēmijā ir bezmaksas. BAFF segs visus skolēnu ceļošanas, dzīvesvietas, ēdināšanas, veselības apdrošināšanas un transporta izdevumus.


Ikvienam izstādes “Skola 2019” apmeklētājam būs iespēja satikt jauniešus, kas jau ir piedalījušies Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) programmās, un uzzināt viņu pieredzi un iespaidus, kā arī saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par programmu saturu, pieteikšanās prasībām un dažādām pēc programmu aktivitātēm. 

Plašāks ieskats par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās BAFF stipendiju programmām fonda mājaslapā: www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Kontaktinformācija:
Ilze Bembere
BAFF stipendiju programmas Latvijā
ibembere@ciee.org
Tālr. 67035270
Kr. Valdemāra 21, Rīga, LV-1010 Latvija
www.BalticAmericanFreedomFoundation.org