Banku augstskolas stendā uzzināsi visu par starptautiski atzītu biznesa un finanšu izglītību


Ja Tevi interesē biznesa vai finanšu sfēra, tad izstādē “Skola 2019” apmeklē Banku augstskolas stendu, kur no studentiem varēsi iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Atnāc un uzzini visu par Banku augstskolas starptautiski atzītajām kvalifikācijām, ikgadējām starptautiskajām biznesa, mārketinga un grāmatvedības nedēļām Latvijā un ārzemēs, plašo studiju atlaižu sistēmu, Erasmus apmaiņas programmām, Banku augstskolas Biznesa inkubatoru, dubultdiploma programmām ar Šveices Biznesa skolu, garantētajām prakses vietām un vēl citām Banku augstskolas sniegtajām priekšrocībām.
 


Apmeklējot izstādi varēsi uzzināt visu par Latvijā un reģionā unikālu studiju programmu “Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas”, kura tiek īstenota kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti. Studiju programma sagatavos starpdisciplinārus speciālistus IT un finanšu jomā - nākotnes FinTech nozares profesionāļus!

Banku augstskola jau kopš tās dibināšanas ir cieši sadarbojusies ar darba devējiem, nepārtraukti aktualizējot un pilnveidojot studiju programmas atbilstoši pieprasījumam. Tieši tāpēc Banku augstskolas studenti tiek augstu vērtēti darba devēju vidū, jo iegūtās zināšanas un praktiskās iemaņas jau studiju laikā padara tos konkurētspējīgus ar nozares specialistiem. Banku augstskola ir spējīga sagatavot profesionāļus starptautiskā līmenī, nodrošinot ārvalstu lektoru piesaisti, kā arī sniedz iespēju iegūt starptautiski atzītu kvalifikāciju, kas apliecina studiju laikā iegūto zināšanu un prasmju kvalitātīti.

Vairāk par studijām Banku augstskolas mājaslapā: www.ba.lv