Biznesa augstskola Turība aicina iebraukt studijās un piedāvā iespēju laimēt jaunu auto


Šogad Biznesa augstskolas Turība stendā izstādē „Skola 2019” tiks piedāvāta iespēja iebraukt studijās – gan tikties ar atraktīviem studentiem un uzzināt visu interesējošo par studiju procesu, programmām, studiju maksu un atlaidēm, kā arī studentu dzīvi, gan piedalīties izlozē un laimēt pavisam jaunu automašīnu, kas lieti noderēs, uzsākot studijas.

Tas taču būtu forši – 1. septembrī uz augstskolu doties pilnīgi jaunā, skaistā, ērtā auto?!

Lielākā privātā augstskola Baltijā savā stendā gaidīs ikvienu, kuru interesē studijas koledžā, bakalaura, maģistrantūras vai pat doktorantūras līmenī. Par lielisku atmosfēru stendā rūpēsies tā vadītājs, TV24 ētera personība Aivis Ceriņš, bet augstskolas absolvents, DJ Kārlis īpaši izstādei būs sarūpējis mūzikas izlasi ikviena gaumei.

Ja dodies uz izstādi “Skola 2019”, noteikti apmeklē Turības stendu un uzzini par kādu no 33 studiju programmām latviešu un angļu valodā, tostarp arī par mūsu jaunumiem – programmu “Datorsistēmas”, kā arī Komunikācijas fakultātes bakalaura programmām “Biznesa komunikācija”, “Sporta komunikācija un vadība” vai maģistra programmu “Komunikācija digitālajā vidē”.

Nāc un uzzini arī par iespēju spēlēt Biznesa augstskolas Turība basketbola komandā, iesaistīties Studējošo pašpārvaldes aktivitātēs, kā arī par Jaunatnes tūrisma mītni, kas studentiem piedāvā mājīgas istabiņas.

Uz tikšanos Biznesa augstskolas Turība stendā!
Vairāk: www.turiba.lv/lv