Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
RTU stendā uzzini par studiju iespējām un piedalies eksperimentos

Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) izstādē pārstāvēs studenti un mācībspēki no visām deviņām fakultātēm, kā arī no RTU Rīgas Biznesa skolas un RTU Inženierzinātņu vidusskolas. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām, stipendijām, apmaiņas programmām, dienesta viesnīcām, ārpusstudiju dzīvi un daudziem citiem jautājumiem.
Div>
Visu izstādes darbības laiku apmeklētāji varēs uzdot jautājumus kompetentiem konsultantiem, kā arī saņemt informatīvos materiālus. Tiem, kuri interesējas par studiju iespējām Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF), 23. un 24. februārī no plkst. 10 līdz 15 būs iespēja satikt EEF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) asociēto profesori Jūliju Gušču, bet 23. februārī no plkst. 11 līdz 15 studēt gribētāju jautājumus uzklausīs EEF Industriālās elektronikas institūta profesors Pēteris Apse-Apsītis. 

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja vērot arī dažādus eksperimentus, darboties lodēšanas darbnīcā un RTU «Latvenergo» radošajā laboratorijā, kā arī vērot uzņēmuma «Dronity» dronu paraugdemonstrējumus. 

Eksperimentus apmeklētājiem rādīs Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes un EEF VASSI pārstāvji, un tajos varēs novērot ēkas modelī izveidotu siltuma pārneses norisi, pārliecināties par Latvijas jūras aļģu biogāzes potenciālu, kā arī eksperimentu, kurā varēs novērot CO jeb tvana gāzes rašanās procesu.

Vairāk par Rīgas Tehnisko universitāti: www.rtu.lv "Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: