Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Skolasformas.lv piedāvā jaunumus – sporta formas un jaunus tērpu modeļus

www.skolasforma.lv ir lielākais skolas formu piegādātājs Latvijā! Vairāk kā 5 gadu darbības laikā, esam izveidojuši ciešu sadarbību ar 58 skolām un ģimnāzijām visā Latvijā! www.skolasforma.lv piedāvā pilna servisa pakalpojumu – sākot ar skolas formu dizaina izstrādi, izmantojot skolas vai pilsētas krāsās un emblēmas, paraugu izgatavošanu, ērtu pasūtījumu organizēšanu gan caur skolu, gan caur vecākiem, nodrošinām skolas formu ražošanas procesu un līdz pat skolas formu piegādi uz skolu vai skolēnu vecākiem.

Šogad nākam klajā ar jauniem skolas formu modeļiem meitenēm un puišiem. Esam uzsākuši arī Latvijā ražot sporta tērpus skolēniem (gan garos, gan īsos) un sporta komandām, saglabājot skolas krāsas un identitāti. Sporta formas piedāvāsim ar savu preču zīmi – SKOFO.

www.skolasforma.lv sarūpēs mūsdienīgus un skaistus un ērtus tērpus, gan koriem, gan deju kolektīvu mēģinājumiem, gan ikdienas un svinīgu pasākumu apģērbu vai aksesuārus skolotājiem un skolas personālam. Augstskolām un universitātēm piedāvājam akadēmiskos tērpus atbilstoši skolas nolikumam.

www skolasforma.lv - mūsdienīgs risinājums katram skolēnam skolas apģērba izvēlē!

Priecāsimies kļūt par Jūsu sadarbības partneriem 2018.gadā!!!

Jūsu www.skolasforma.lv
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: