Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Izdari izvēli un kļūsti par sevi – Liepājas Universitāte

Liepājas Universitāte izstādē “Skola 2018” piedāvā informāciju par studiju iespējām šajā augstskolā.

Liepājas Universitāte ir lielākais zinātnes un izglītības centrs Kurzemē, tā ir dibināta 1954. gadā, universitātes statusu ieguvusi 20008. gadā. Šobrīd Liepājas Universitātē izglītību četrās fakultātēs – Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba un Vadības un sociālo zinātņu fakultātē iegūst apmēram 1500 studentu. Atsevišķās studiju programmās fakultātes piedāvā pilna cikla studijas – bakalaura, maģistra un doktora līmenī.
Izstādes laikā stenda apmeklētājiem būs iespēja tikties ar Liepājas Universitātes studentiem, pasniedzējiem un dekāniem. Jauno mediju mākslas un Dizaina programmas studenti stāstīs un rādīs, ko praktiski iespējams paveikt, studējot šajās programmās. Dabas un inženierzinātņu fakultātes studenti rādīs dažādus paraugdemonstrējumus un ļaus tajos piedalīties arī apmeklētājiem. Mācībspēki palīdzēs izvēlēties piemērotāko studiju programmu, izstāstot gan par studiju saturu, gan iegūstamo kvalifikāciju.

Izvēloties studijas Liepājas Universitātē, students iegūst stabilas un noderīgas zināšanas un radošu vidi studiju laikam. Pievienojies!

www.liepu.lv
twitter.com/LiepU
facebook.com/LiepU
instagram.com/Liepajauniversity


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: