Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Izglītība Austrālijā - starptautiskas kvalifikācijas “Envirotech Education” skolā

Austrālijas izglītības kompānija Envirotech Education, kas dibināta 2008. gadā, piedāvā starptautiski atzītas kvalifikācijas ekoloģijas un vides jomā, informācijas tehnoloģijās, komunikācijās un medijos, uzņēmējdarbībā un vadībā, mārketingā, pirmsskolas izglītībā, tūrismā un kulinārijas mākslā.


Mācības notiek 3 kampusos, kas atrodas dažādās skaistās Austrālijas vietās. Currumbin Valley kampuss atrodas blakus pludmalei un jūras ragam - vienā no gleznainākajām vietām reģionā; Byron Bay kampuss atrodas vienā visklusākajiem pludmales kūrortiem Austrālijā.

Vēl viens kampuss atrodas slavenajā Zelta piekrastē (Gold Coast), Austrālijas populārākajā tūristu galamērķī, kas pazīstams ar lieliskām sērfošanas iespējām un zeltainu smilšu pludmalēm. Pilsēta lepojas ar tās vairāk kā 57 kilometru garo gleznaino piekrastes līniju un robežojas ar unikāliem tropu mežiem.

Skolas daudznacionālais personāls saviem studentiem nodrošina gan kvalitatīvu mācību procesu, gan komfortablu uzturēšanos tās kampusos. Papildus mācībām, skolas darbinieki labprāt palīdzēs studentiem piemeklēt dzīvošanas variantus, noformēt vīzu, kā arī sniegs konsultācijas par turpmākās karjeras iespējām Austrālijā.

www.envirotech.edu.au

https://www.facebook.com/envirotecheducation/

"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: