Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Izzini sevi un sāc karjeru kopā ar SIVA!

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) izstādē “Skola 2018” aicina visus interesentus iepazīties ar apgūstamajām izglītības programmām Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un SIVA Koledžā, mācību procesu, prakses organizēšanas kārtību, iespējām saņemt atbalstu karjeras veidošanā, brīvā laika pavadīšanas iespējām.


Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un SIVA Koledžā personas ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti var apgūt piemērotu profesiju par valsts budžeta līdzekļiem. Īpaši draudzīgā un pielāgotā vidē var iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību vai kļūt par kvalificētu aroda meistaru.

Līdztekus iespējai iegūt izglītību, valsts nodrošina arī bezmaksas veselību uzlabojošas vai nostiprinošas procedūras, dzīvošanu dienesta viesnīcā, ēdināšanu trīs reizes dienā, kā arī transportlīdzekļa vadītāju apmācības.

Pirms mācību uzsākšanas cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti tiek sniegts profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums, kas ilgst līdz desmit dienām. Tā laikā SIVA speciālisti izvērtē cilvēka vēlmes, veselības stāvokli, zināšanas un iemaņas, palīdzot izvēlēties piemērotāko profesiju un mācību formu.


Uz tikšanos izstādē „Skola 2018”!

Vairāk informācijas: www.siva.gov.lv


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: