Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Latvijas Kultūras akadēmija aicina: #ieraugisevikultūrā !

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) 2018. gada izglītības izstādes SKOLA stendā aicinās skolēnus ieraudzīt sevi kultūrā un novērtēt, cik daudzveidīgās profesijās un jomās iespējams darboties ar LKA iegūtajām zināšanām un prasmēm. Lai uzzinātu vairāk par stendā plānotajām aktivitātēm, meklējiet informāciju ar tēmturi #ieraugisevikultūrā.


2018. gadā skolēniem būs iespēja uzsākt studijas 6 LKA bakalaura programmās. Sadarbībā ar Jauno Rīgas teātri tiks uzņemta “Jaunā Rīgas teātra studija”, ko vadīs teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis. 15 studentiem pēc 4 gadu studijām būs iespēja kļūt par Jaunā Rīgas teātra aktieriem.

Otro gadu studējošie tiks uzņemti LKA un Rīgas Tehniskās universitātes kopīgajā programmā “Radošās industrijas”, kuras mērķis ir sagatavot radošo industriju uzņēmējus.

Studējošie tiks uzņemti arī horeogrāfes Olgas Žitluhinas vadītajā programmā “Laikmetīgās dejas māksla”, kurā tiks sagatavoti radoši domāt un strādāt spējīgi, motivēti laikmetīgās dejas mākslas profesionāļi (horeogrāfi, dejotāji, pētnieki), kas būtu konkurētspējīgi dejas mākslas profesionālajā vidē Latvijā, kā arī starptautiskajā apritē.

Tāpat studējošie tiks uzņemti “Drāmas un teksta studijās”, “Kultūras un mākslu studijās” un “Starpkultūru sakaros” specializācijās “Latvija – Vācija” un “Latvija – Francija / Kanāda”.

Vairāk:
www. lka.edu.lv
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: