Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas piedāvājumu

Interesē medicīna, darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, patīk aktīva komunikācija un darbs ar cilvēkiem? Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā? Nāc uz izstādi SKOLA 2018, iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) piedāvājumu un izdari izvēli par savu nākotnes profesiju!


LU PSK piedāvā apgūt 9 darba tirgū pieprasītas profesijas un izmantot iespēju – studēt valsts budžeta grupā vai apvienot darbu ar studijām pilna laika klātienes vakara grupā, iegūt 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību 2 vai 3 gadu laikā!

Nāc un uzzini vairāk par studiju iespējām medicīnas koledžā! LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs un uz interesējošajiem jautājumiem atbildes sniegs docētāji – praktizējoši profesionāļi medicīnas nozarē un koledžas studējošie. Būs iespēja saņemt informāciju par studiju procesu, par mobilitātes programmas Erasmus+ sniegtajām iespējām ārpus Latvijas, par aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, un saņemt atbildes uz citiem jautājumiem.

Koledžas stendā būs iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, biomedicīnas laborantu, podologu un sociālo rehabilitētāju sniegto pakalpojumu demonstrējumus, kā arī varēs iepazīt radiologa asistenta, ārsta palīga un māsas profesiju, docētāju vadībā veicot dažāda veida manipulācijas.

Plašāka informācija par studiju iespējām medicīnas koledžā, ko pirms 78 gadiem dibināja profesors – ķirurgs Pauls Stradiņš, mājaslapā – www.psk.lu.lv.

Uz tikšanos izstādē SKOLA 2018 –  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas stendā!


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Adrese: Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 38, LV-2010
Tālr.: 67752507, mob. T.: 25448404, e-pasts: lupsk.kanceleja@gmail.com
Rēzeknes filiāle
Adrese: Raiņa iela 5a, Rēzekne, LV-2010
Tālr.: 64625326, mob. T.: 27882168, e-pasts: lupsk.rezekne@gmail.com

Kontaktpersona:
Agnese Grase,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. T.: 26673672, tālr.: 67730633
E-pasts: pr.agnesegrase@gmail.com 
Facebook.com/lupsk.lv
www.psk.lu.lv"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: