Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Ventspils Augstskola aicina!

Ventspils Augstskola aicina visus interesentus apmeklēt izstādi “Skola 2018”, lai iegūtu informāciju par studiju iespējām un programmām trīs Ventspils Augstskolas fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē.

Izstādes apmeklētājus Ventspils Augstskolas stendā gaidīs aktīvi studenti un augstskolas pārstāvji, kas pastāstīs par studiju programmām un to norisi, uzņemšanas noteikumiem, karjeras iespējām, dažādām ārpusstudiju aktivitātēm, dienesta viesnīcu, stipendijām un citiem jautājumiem. Interesentiem būs iespēja satikt arī Studentu padomes pārstāvjus, kas sniegs ieskatu studentu ikdienā, pasākumos un iespējās iesaistīties padomes darbā.

Ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus un praktiski darboties elektronikas un informācijas tehnoloģiju aktivitātēs, kā arī pārliecināties par savām valodu zināšanām. Izstādes laikā vidusskolēni varēs pieteikties un iegūt informāciju par Ventspils Augstskolas Atvērto durvju dienu, kas norisināsies 24. martā.

Vairāk: www. venta.lv


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: