Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un citviet Eiropā

VIAA stendā izstādes apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Erasmus+.

Lai gan daudziem programma asociējas tikai ar studentu apmaiņu, patiesībā tā piedāvā iespēju gūt jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi arī skolu pedagoģiskajam personālam, augstskolu pasniedzējiem, profesionālo skolu audzēkņiem un pieaugušo izglītotājiem, savukārt stratēģisko partnerību projektos – arī skolēniem. Profesionālās izglītības iestāžu pārstāvji varēs uzzināt vairāk par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai un mācībām (ECVET).
 

Nacionālajā izglītības iespēju datubāzē NIID.lv VIAA konsultanti palīdzēs atrast savām prasībām atbilstošu izglītību starp Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām – no pamatizglītības līdz pat doktorantūrai, kā arī demonstrēs interneta vietni Profesijupasaule.lv, kur ikviens var iepazīt 168 dažādas profesijas. Savukārt tiem, kam interesē studijas ārvalstīs, informāciju par Eiropas izglītības iestāžu piedāvājumu palīdzēs atrast Euroguidance tīkla konsultanti.

Plašāka informācija par VIAA piedāvātajām iespējām pieejama mājaslapā: www.viaa.gov.lv.


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: