Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
The University of Bolton – augstskola Lielbritānijas ziemeļrietumos ar dinamisku attīstību

Boltonas universitāte, kas atrodas Mančestrā, Lielbritānijas ziemeļrietumos, ir moderna universitāte ar 200 gadu senu vēsturi, kas dinamiski attīstās. Augstskola stingri seko mūsdienu darba tirgus tendencēm un pielāgojas tām, piedāvājot saviem studentiem darba tirgū pieprasītas mācību programmas.


Universitātē mācās daudzi ārvalstu studenti, kas veido unikālu multikulturālu atmosfēru. Mūsdienīgā universitātes pilsētiņa pastāvīgi paplašinās un modernizējas, piedāvājot studentiem daudzveidīgu bakalaura un maģistra studiju programmu spektru mākslas, dizaina, biznesa, vadības, izglītības, kultūras un radošajās jomās.

Boltonas universitāte būs ideāla vieta, kur mācīties ambicioziem jauniešiem, kas vēlas iegūt mūsdienīgu kvalitatīvu izglītību un neaizmirstamu studentu dzīves pieredzi Apvienotajā Karalistē.

Tiecieties ar University of Bolton pārstāvi Baltic Council / Meridian Group stendā un uzziniet sīkāku informāciju par mācību programmām, studiju un dzīvošanas izmaksām, iestāšanās prasībām un studentu kredīta saņemšanas iespējām.

Info: 
www.bolton.ac.uk
www.facebook.com/UniversityofBolton/"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: