Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Britu universitāte Bath Spa University izstādē “Skola”

Britu universitāte Bath Spa University atrodas pilsētā Bāta (Bath), Lielbritānijas dienvidrietumos. Šobrīd tajā mācās vairāk nekā 7500 studentu no 80 dažādām valstīm, tostarp studenti no Baltijas valstīm. Izstādē universitātes pārstāve pastāstīs par bakalaura un maģistra studiju programmām potenciālajiem studentiem no Latvijas, kuru skaits Bath Spa universitātes dažādās fakultātēs katru gadu palielinās.


Universitāte nodrošina augstas kvalitātes augstāko izglītību dažādās jomās: māksla un dizains, mūzika un lietišķā māksla, uzņēmējdarbība un vadība, bioloģija, psiholoģija, sociālās zinātnes un datorzinātnes.

Bātas pilsēta ir viena no populārākajām un gleznainākajām Lielbritānijas pilsētām, un tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties tās arhitektūras un vēstures pieminekļiem. Universitātes studentiem ir iespēja piedalīties pilsētas bagātajā kultūras dzīvē.

Tiecieties ar Bath Spa University pārstāvi Baltic Council / Meridian Group stendā un uzziniet sīkāku informāciju par mācību programmām, studiju un dzīvošanas izmaksām, iestāšanās prasībām un studentu kredīta saņemšanas iespējām.

Vairāk: 
www.bathspa.ac.uk
https://www.facebook.com/bath.spa.university/


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: