Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Northumbria University – viena no labākajām jaunajām Lielbritānijas universitātēm.

Tiecieties ar Northumbria University pārstāvi Baltic Council / Meridian Group stendā un uzziniet sīkāku informāciju par studiju un dzīvošanas izmaksām, iestāšanās prasībām un studentu kredīta saņemšanas iespējām. 

Northumbria University atrodas Ņūkāslas pilsētā. Tā ir liels zinātniski pētnieciskais centrs, kā arī viena no labākajām jaunajām universitātēm Lielbritānijā.

Universitāte plaši zināma, pateicoties tās akadēmiskajiem rādītājiem, specializācijai uz biznesu, profesionālo programmu akreditācijai un augsta līmeņa programmām. Northumbria University ietilpst valsts labāko 10 universitāšu skaitā pēc darbā iekārtošanās indeksa, jo 93% universitātes absolventu atrod darbu savā specialitātē jau 6 mēnešus pēc absolvēšanas. Mācību laikā daudz uzmanības tiek pievērsts praksei – universitāte palīdz atrast prakses vietas nacionālā un pasaules līmeņa uzņēmumos, kā arī dod iespēju īstenot pašiem savas biznesa idejas.

Universitāte piedāvā plašu programmu klātu, sākot ar datorzinātnēm līdz pat apģērbu dizainam. Lielākā daļa programmu tiek mācītas universitātes galvenajā kampusā, kurš atrodas pašā Ņūkāslas centrā blakus tirdzniecības centriem, kafejnīcām un restorāniem. Savukārt otrs universitātes kampuss, kurā mācās pedagoģiskās fakultātes studenti, atrodas Ņūkāslas piepilsētā. Northumbria University ir kampuss arī Londonā, kurā tiek piedāvātas maģistrantūras programmas biznesa un vadības jomā, kā arī dažādas Top-Up programmas (pēdējais bakalaura programmas gads).

Northumbria University studenti ne tikai iegūst augsta līmeņa izglītību, bet arī izbauda neaizmirstamu studenta dzīvi. Universitātē ir vairāk nekā 100 dažādu pulciņu un galvenajā kampusā ir sporta kampuss. Savukārt Ņūkāsla vairākas reizes ir atzīta par studentiem draudzīgāko Lielbritānijas pilsētu. Universitātei ir sava televīzija, radio un studentu žurnāli.

Universitātes kampusā un netālu no tā ir vairākas kopmītnes – mūsdienīgas ēkas ar pilnībā aprīkotām istabiņām. Jāatzīmē, ka dzīve Ņūkāslā ir lētāka nekā citās Dienvidanglijas un Vidusanglijas pilsētās.

Northumbria University
studenti un absolventi iegūst prakses un darba vietas tādos uzņēmumos kā Nike, IBM, Nisssan, Accenture, Procter & Gamble, Santander, the BBC, the NHS un citos.

Universitātes absolventu vidū ir dziesmu autors un izpildītājs Stings, uzņēmuma “Apple” dizaina nodaļas vadītājs sers Džonatans Aivs, kinoakadēmijas BAFTA priekšsēdētāja Amanda Berija, divkārtēja olimpiskā čempione velosportā Viktorija Pendltona, BBC Sport komentētājs Stīvs Krems un daudzi citi.

Papildus informācija: 
www.northumbria.ac.uk
www.facebook.com/NorthumbriaUni/


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: