Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
BAFF stipendiju programmas – iespēja iepazīt ASV!

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) finansiāli atbalsta skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus, piedāvājot vairākas izglītības un prakses stipendiju programmas ASV.


Programma BAFF Līderības Akadēmija ir bezmaksas vasaras nometne jauniešiem, kas šobrīd mācās 11. klasē un vēlas vasaru pavadīt ASV. Akadēmija tiks organizēta ASV pilsētā Portlendā, Meinas štatā no 2018. gada 8. jūlija līdz 3. augustam. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši, kuriem piemīt līdera īpašības - entuziasms, drosme, mērķtiecība. Palīdzot izstrādāt katram savu projekta ideju, iesaistītie skolotāji no ASV veicinās interesi par uzņēmējdarbību, iedvesmos un iedrošinās jauniešus realizēt savu līdera potenciālu. Programmā iesaistītie mācībspēki un programmas saturs tiek veidots sadarbībā ar ASV lielāko izglītības apmaiņas organizāciju Council on International Education Exchange (CIEE). Baltijas valstu skolēniem programmu administrē un apmaksā Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds. Stipendijā ir iekļautas visas ar ceļošanu, dzīvošanu, ēdināšanu un veselības apdrošināšanu saistītās izmaksas.

Ikvienam izstādes “Skola 2018” apmeklētājam būs iespēja satikt jauniešus, kas jau ir piedalījušies BAFF programmās, un uzzināt viņu pieredzi un iespaidus, kā arī saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par programmu saturu, pieteikšanās prasībām un dažādām pēc programmu aktivitātēm.

Plašāks ieskats par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās BAFF stipendiju programmām fonda mājaslapā: www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Kontaktinformācija:
Ilze Bembere
BAFF stipendiju programmas Latvijā
ibembere@ciee.org
Tālr. 67035270
Kr. Valdemāra 21, Rīga, LV-1010 Latvija
www.BalticAmericanFreedomFoundation.org
soc.tīklos: BAFF – Baltic-American Freedom Foundation


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: