Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Esi aktīvs jaunietis, nāc un uzzini par projektu "Jauniešu Saeima"!

Latvijas Republikas Saeima jau septīto gadu piedāvā iespēju jauniešiem piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas šogad norisināsies 21.aprīlī.
Lai kļūtu par 7.Jauniešu Saeimas deputātu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties virtuālajās vēlēšanās no 27.februāra, reģistrējot savu ideju interneta vietnē - vēlēšanu platformā -www.jauniesusaeima.lv.

Šogad pasākuma uzmanības centrā ir izglītība. Jaunieši aicināti iesniegt savas idejas formālās un neformālās izglītības pilnveidei Latvijā kādā no četrām tēmām - izglītības kvalitāte, studiju iespējas, patriotisms un valstiskuma apziņa, drošība internetā. Tāpat jaunieši var iesniegt savus priekšlikumus vienam no četriem deklarāciju projektiem, par kuriem viņi diskutēs pasākuma dienā no Saeimas tribīnes.

Nāc uz mūsu stendu un uzzini, ko vari iegūt savai izaugsmei, piedaloties Jauniešu Saeimā. Satiec Jauniešu Saeimas vēstnešus - bijušos projekta dalībniekus un uzzini viņu pieredzes stāstus. Nofotografējies mūsu atraktīvajā fotostūrītī!

Vairāk informācijas par projektu:
www.jauniesusaeima.lv
https://www.facebook.com/projektsjauniesusaeima
https://twitter.com/JauniesuSaeima
http://www.draugiem.lv/jauniesusaeima/


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: