Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Viss par tehniskājām specialitātēm Transporta un sakaru institūta (TSI) stendā!

Interesē roboti? Interesē tehnoloģijas? Nāc un uzzini!
Pirmo reizi izstādē “Skola 2017” Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā pavisam jaunu studiju programmu – “Robotika”! Uzzini visu par modernu robotiku - iebūvētā elektronika, mehatronika, intelektuālās sistēmas un programmēšana un kļūsti par robotu inženieri, apgūstot īpašu specializāciju “Autonomie roboti”.


Uzzini arī par citām TSI programmām un iepazīsti veiksmīgā absolventa formulu: “Teorija + prakse vadošajās Latvijas un ES valstu specializētajās kompānijās”!
Uzdrošinies arī piemērīt absolventa veiksmes mantiju!

Veic savu pirmo soļi pretī veiksmīgai nākotnei kopā ar TSI!

Par Transporta un sakaru institūtu (TSI)
Transporta un sakaru institūts ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. TSI – leģendārā RCAII (Rīgas civilās aviācijas inženieru institūts) un RAU (Rīgas aviācijas universitātes) pēctecis.
Šodien TSI ir vienīgā privātā universitātes tipa tehniskā augstskola, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību latviešu, krievu un angļu valodā.
TSI piedāvā studiju programmas sekojošās sfērās: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports.
TSI iespējams iegūt pirmā un otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, bakalaura un maģistra grādu, sagatavot un aizstāvēt doktora disertāciju.
Pateicoties savai daudzpusīgai zinātniski pētnieciskajai darbībai, TSI ir vienīgais privāto augstskolu vidū, kas ierindojies starp Latvijas vadošajiem zinātniskajiem institūtiem.
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: