Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Rīgas Valsts tehnikums jaunos profesionāļus apmāca 13 tautsaimniecības nozarēm!

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” šo mācību gadu iesāka ar jauno tehnikuma himnu un devīzi „Latviju mīlot un piepildot”. Izstādē „SKOLA 2017” vēlamies apmeklētājus un interesentus informēt par to, kā 13 tautsaimniecības nozarēs tehnikums piepilda Latviju ar jaunajiem profesionāļiem. Vēlamies uzsvērt, ka katra jaunā cilvēka karjera sastāv no puzles gabaliņiem, kuri savienoti kopā veido skaistu gleznu.

Rīgas Valsts tehnikums ir ļoti nozīmīga šīs puzles sastāvdaļa, jo dod iespēju apgūt zināšanas, kuras iespējams pielietot praksē jau mācību laikā. RVT stends sniegs mūsdienīgu ieskatu daudzās tehnikumā apgūstamās profesijās, būs iespējams noskaidrot kādas zināšanas tiks iegūtas, kāds ir vidējais atalgojums konkrētā profesijā un cik daudz vakances ir izvēlētajā specialitātē. RVT pievienotā vērtība ir sadarbības partneri, kuri viesosies tehnikuma stendā un jauniešiem būs iespēja ar viņiem satikties, parunāt, uzzināt nozīmīgākās aktualitātes konkrētajā nozarē. RVT lepnums ir audzēkņi, kuri var lepoties ar saviem sasniegumiem! 

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar spilgtākajiem audzēkņu panākumiem Rīgas Valsts tehnikuma stendā izstādē „SKOLA-2017”.


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: