Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Inženieri ar pievienoto vērtību top Jelgavā


Izstādes “Skola 2017” apmeklētāji varēs iepazīties ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) plašajām studiju iespējām un uzdot jautājumus gan par iestāšanos LLU un lekciju norisi, gan sadzīvi un universitātē notiekošo ārpus lekcijām tiem jauniešiem, kuri jau ir izvēlējušies savas karjeras pamatu likt Jelgavā . Ikviens varēs apskatīt LLU inženieru aizvadītajā gadā radīto pneimobīli – nākotnes auto, kuru uz priekšu virza saspiests gaiss, un uzzināt, kurā studiju programmā ir jāstudē, lai ko līdzīgu spētu radīt un uzbūvēt.

Pirmo reizi LLU stendā varēs iegūt arī informāciju par studiju iespējām Bulduru Dārzkopības vidusskolā (BDV), kura no 2017. gada ir universitātes pārraudzībā. BDV ir tradīcijām senākā dārzkopības izglītības iestāde Latvijā, kuru absolvējuši teju visi Latvijas talantīgākie dārzkopji. Šobrīd profesionālajā vidusskolā izglītību iespējams iegūt arī tādās jomās kā ēdināšana, tūrisms, floristika un ekotūrisms.
Savukārt universitāte augstākās izglītības līmenī šodien studētgribētājiem piedāvā vairāk kā 60 studiju programmas kādā no trijiem īstenotajiem virzieniem – biozinātnēs, inženierzinātnēs vai sociālajās zinātnēs. Plašāk zināmas ir studijas lauksaimniecībā, veterinārmedicīnā un mežsaimniecībā, taču universitāte īpaši lepojas ar daudzveidīgajām inženieru programmām, kurās tiek sagatavoti inženieri ar pievienoto vērtību: prasmīgi tehnoloģiju radīšanā un izmantošanā, zinoši specifiskās nozarēs, sākot no pārtikas līdz pat videi un enerģētikai, un sociāli atbildīgi, kuri spēj izprast cilvēkus, būt emocionāli inteliģenti un talantīgi sociālajās aktivitātēs.

Tiekamies pie LLU stenda, lai uzzinātu vairāk par vietu, kur top veiksmīgas karjeras!

Vairāk informācijas: www.llu.lv


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: