Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Uzzini visu par King’s College, pirmo Britu vidusskola Latvijā!

King’s College, Britu vidusskola Latvijā durvis vērs 2017. gada septembrī un būs pirmā Britu mācību programmas vidusskola Latvijā. Vidusskolu dibināja King’s Group – starptautisko izglītības institūciju tīkls un skola atradīsies Babītes novadā, Piņķos. King’s College, Britu vidusskola Latvijā piedāvās vienreizēju iespēju apgūt tādu pašu mācību programmu kā Lielbritānijas elitārajās skolās.

Studējot King’s College, Britu skolā Latvijā studenti saņems identisku izglītību kā mācoties vienā no labākajām skolām Lielbritānijā. Visi pasniedzēji skolā būs ar dzimto valodu – angļu un speciāli sagatavoti darbam tieši King’s Group skolās. Papildu skolēniem tiks mācīta latviešu valoda, vēsture un ģeogrāfija.

Laipni gaidīti apmeklēt mūsu stendu starptautiskajā izstādē “Skola 2017” lai iegūtu pilnu informāciju par Britu mācību programmas priekšrocībām, par mācībām, mācību metodēm un pieteikumu iesniegšanas kārtību.

Papildu informācija ir mūsu mājās lapā www.kingscollege.lv. Lūdzam ar mums sazināties rakstot uz latvia@kingscollegeschools.org vai zvanot uz +371 67 630 563 (zvaniem no Latvijas) vai +371 257 59 043 (starptautiskiem zvaniem).

Kamēr notiek skolas ēkas būvniecība, esiet laipni gaidīti mūsu birojā Alberta ielā 1-3A, Rīgā."Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: