Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
AFS Latvija piedāvā iepazīties ar pasaules kultūrām

Ar kuras pasaules valsts pārstāvjiem tu vislabāk saprastos? Ar kādas kultūras pārstāvjiem tev būtu vislabākā komunikācija? Kura valsts tev būtu piemērota mācībām? – uz šiem jautājumiem izstādē „Skola 2017” atbildes rast palīdzēs bezpeļņas organizācija „„AFS Latvija” Starpkultūru programmas”.

„AFS Latvija” stendā ikvienam apmeklētājam, izpildot interaktīvu testu, būs iespēja „pielaikot” kādu no pasaules valstīm, tāpat būs iespēja iegūt informāciju par mācību apmaiņas programmām ārvalstīs. Vidusskolēni varēs uzzināt vairāk par iespējām, ko piedāvā studijas ārvalstīs, kā arī varēs uzklausīt stāstus gan no Latvijas jauniešiem, kuri bijuši šādā apmaiņas programmā, gan no ārvalstu viesskolēniem, kuri šo mācību gadu pavada Latvijā. Tāpat būs iespēja uzzināt, kā ir iespējams kļūt par organizācijas brīvprātīgo un kādas iespējas tas paver.

Jāuzsver, ka uz „AFS Latvija” stendu ir aicināti ne tikai vidusskolēni, bet arī jauniešu vecāki un skolotāji, jo organizācija piedāvā arī iespēju kļūt par viesģimeni ārvalstu apmaiņas skolēniem. Šāda iespēja īpaši aktuāla būs ģimenēm, kurās aug bērni un jaunieši, jo tā ir iespēja iegūt starpkultūru pieredzi, nostiprināt valodu zināšanās, kā arī saliedēt ģimeni, sniedzot atbalstu ārvalstu viesskolēnam.

Vairāk par „AFS Latvija” piedāvātajām iespējām var uzzināt mājas lapā www.afs.lv, savukārt visus jaunumus visātrāk var uzzināt organizācijas Facebook lapā: www.facebook.com/afslatvia.

„AFS Latvija” ir bezpeļņas brīvprātīgo organizācija, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas vidusskolēniem vairāk nekā 50 valstīs. Tā pārstāv starptautisko asociāciju „AFS Intercultural Programs”. Organizācija darbību Latvijā uzsāka 1990.gadā. 25 gadu laikā ar organizācijas palīdzību mācību apmaiņas programmās uz ārvalstīm devušies vairāk nekā 670 vidusskolēnu, savukārt Latvijā no citām valstīm uzņemti ap 890 jauniešu. AFS vispasaules tīklā ir vairāk nekā 60 partnervalstu.

Papildu informācija:
„AFS Latvija” Starpkultūru programmas
Tālrunis: 26486456
E-pasts: info.latvija@afs.org

"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: