Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Atklāj savu studiju virzienu un iegūsti priekšrocību dalībai piedzīvojumā “Vistērija”

Vidzemes Augstskola (ViA) arī šogad gaidīs interesentus ikgadējā izglītībai veltītajā izstādē „Skola 2017”, lai topošos studentus iepazīstinātu ar ViA piedāvājumu un palīdzētu tiem nozīmīgajā turpmākās izglītības izvēles lēmuma pieņemšanā, interaktīvā veidā atklājot skolēna studiju virzienu.

Izstādes “Skola 2017” Vidzemes Augstskolas stendā ikvienam būs iespēja uzzināt savu iespējamo studiju virzienu, kā arī ar kinect grāmatas palīdzību, ko pilnveidojis un uzlabojis mūsu studiju programmas informācijas tehnoloģijas absolvents, interaktīvā veidā iepazīties ar sev interesējošo studiju programmu, aplūkojot fotogrāfijas, un uzzināt tai raksturīgos studentu izteicienus. Tāpat būs iespēja iegūt ielūgumu uz “Vistēriju” - aizvērto durvju dienu, piedzīvojumu erudīcijas spēli ViA pagrabos, kas aizvadītajā gadā iemantoja lielu popularitāti vidusskolēnu vidū. Vidzemes Augstskolas stenda apmeklēšana nodrošinās kādu svarīgu priekšrocību dalībai “Vistērijā”.

Lai sniegtā informācija būtu gan noderīga, gan aizraujoša, par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā pastāstīs ne tikai augstskolas darbinieki, bet uz vietas būs iespējams iepazīties ar augstskolas studentiem, uzzinot viņu domas un pieredzes stāstus par studijām Vidzemes lielākajā pilsētā Valmierā. Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par citiem ViA pasākumiem: Studenta anatomiju, pikniku ar pasniedzējiem, karjeras dienām, kā arī ārpus studiju aktivitātēm.

“Izstāde “Skola” ir vērt apmeklēt, jo tā ir iespēja redzēt augstskolu pārstāvju attieksmi pret topošajiem studentiem. Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki, parādīja sevi gan kā draudzīgus, gan ieinteresētus, kas man lika izvēlēties studēt ViA, tā bija vide, kurā es vēlējos atrasties,” atklāj Vidzemes Augstskolas students Kristaps Gruševs.

ViA piedāvā studijas sešos studiju virzienos – biznesa vadībā, komunikācijā un medijos, tūrismā un atpūtā, pārvaldībā, informācijas tehnoloģijās un inženierzinātnēs.


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: