Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Viss par mācībām ārzemēs un starptautiskajiem eksāmeniem izstādē “Skola 2017”

Baltic Council for International Education iepazīstinās apmeklētājus ar iespējām iegūt augstāko izglītību ārzemēs. Tāpat kā agrāk, populārākais galamērķis studijām ārpus Latvijas ir Lielbritānija. Baltic Council profesionālie speciālisti ieteiks jauniešiem, kā nekļūdīties, izvēloties mācību iestādi un mācību programmu, un iestāties kādā no vairāk nekā 160 Lielbritānijas augstskolām.

Baltic Council
piedāvā augstākās izglītības programmas arī citās valstīs, kā arī palīdz iestāties privātajās un valsts vidusskolās un profesionālajās koledžās. Lai iestātos ārvalstu mācību iestādēs angliski runājošās valstīs, tiek prasīts oficiāls angļu valodas zināšanu apstiprinājums. Par šādu apstiprinājumu kalpo starptautiskie eksāmeni IELTS, Cambridge English un citi. Jāatzīmē, ka šos eksāmenus ir atzinusi arī Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija. Baltic Council ir Latvijā vienīgais britu eksāmenu centrs, kā arī daudzu ārvalstu privātskolu un citu mācību iestāžu testēšanas centrs.

Izstādes apmeklētājiem tiks dota iespēja piereģistrēties un saņemt piekļuvi bezmaksas karjeras ceļvedim, kas paredzēts 13-19 gadus veciem skolēniem un kurā iespējams izpildīt tiešsaistes karjeras testu, izvēlēties kādu no vairāk nekā 600 profesijām un aplūkot ar izvēlēto nākotnes karjeru saistītas izglītības iestādes.

info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.org
Ģertrūdes 33/35,
Rīga, LV 1011
tel: 67317627
Facebook 


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: