Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Kā pārdrošākās fantāzijas pārvērst pelnošā biznesā? Uzzini to Rīgas Tehniskās universitātes stendā!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) stendā apmeklētāji, piedaloties dažādās aktivitātēs un iejūtoties inženiera lomā, uzzinās, kā īstenot pārdrošākos sapņus un savu hobiju pārvērst par peļņu nesošu ikdienas nodarbi.


RTU Dizaina fabrikā ne viena vien topošā inženiera fantāzija pārvēršas taustāmā, ikdienā izmantojamā produktā. Izstādē redzēsim vairākus studentu radītus prototipus: ūdens attīrīšanas iekārtu, kas ir kompakta un bez ūdens apmaiņas attīra ūdeni, Boa elektrisko riteni un citus.

«Latvenergo» radošās laboratorijas komanda palīdzēs ikvienam apgūt lodēšanas pamatus, saprast, kā izveidot elektrisko shēmu un pastāstīs, kā skolēni un studenti savas tehnoloģiskās idejas pašu spēkiem var īstenot praksē.

RTU Cēsu filiāle sadarbībā ar draugiem.lv piedāvā apgūt studiju programmu «Datorsistēmas» - pirmo studiju programmu Latvijā, kas specializējas mobilo aplikāciju izveidē. Tiem, kuri vēlēsies izmēģināt spēkus šajā jomā, būs iespēja programmēt viedo māju vai savu mājaslapu.

Azartiskākie jaunieši noteikti uzkavēsies stendā, lai noskatītos RTU Robotikas kluba demonstrētās robotu cīņas ringā. Drosmīgākie arī paši varēs kļūt par sacensību dalībniekiem.

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes zinātnieki jau vairākus gadus strādā pie jaunu materiālu izveides dažādiem medicīnā izmantojamiem implantiem. Izstādes apmeklētāji varēs šos materiālus un implantus apskatīt klātienē.

Studenti dalīsies pieredzē, stāstot par studiju norisi, praksi, ārpus studiju aktivitātēm, un palīdzēs katram izvēlēties vispiemērotāko studiju programmu kādā no deviņām RTU fakultātēm, četrām filiālēm, Rīgas Biznesa skolā vai Vakara un neklātienes studiju departamentā. RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni un skolotāji iepazīstinās ar skolas mācību programmu un iestāšanās nosacījumiem.

RTU stendā būs gaidīts ikviens, kas jūt aicinājumu izgudrot un radīt ko jaunu vai uzlabot esošo."Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: