Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Piedalies sociālā akcijā un pasaki paldies!

Biedrības „LAIMES KALVE” stendā ikviens varēs pateikt „paldies” pedagogiem, draugiem, saviem tuviniekiem un tiem, kam ir aizmirsies pateikt labus vārdus. Ar šiem „paldies!” sāksies šī gada sociālā akcija „Pasaki PALDIES!”. Šī akcija nu jau trešo gadu ceļos pa dažādām Latvijas pilsētām, priecējot iedzīvotājus ar unikālo iespēju nofotografēties ar savu „paldies!” uz akcijas simbola – dzeltenā smaidiņa fona.

Lekcijas par saskarsmi, motivāciju un atkarībām
Šogad biedrība iepazīstinās interesentus ar savas struktūrvienības interešu izglītības iestādes „Laimes kalve” piedāvājumiem. Tās ir tematiskas lekcijas skolēniem, vecākiem un pedagogiem par saskarsmes jautājumiem, motivāciju mācīties un atkarību raisošos vielu profilaksi.

Stendā būs iespēja iepazīties ar lektoriem, saņemt padomus par to, kādas lekcijas būtu vēlams organizēt skolās un kādā secībā.

Interešu izglītības iestāde „Laimes kalve” palīdz pedagogiem un vecākiem, piedāvājot lekcijas par saskarsmi, kurās stāsta par ētiku, morāli un tikumību. Pusaudžiem un bērniem viegli uztveramā valodā, iesaistot praktiskos vingrinājumos, izskaidro cilvēcīgo vērtību pamatprincipus.

Skolu pedagogi atzinīgi vērtē šīs nodarbības, jo, viņuprāt, skolēni pēc tām iegūst sapratni, kādēļ ir jāmācās un jāiegūst padziļinātas zināšanas konfliktu risināšanā un saskarsmē. Galvenais pedagogu darba instruments ir sarunas, un reizēm ir labi, ja skolā ierodas kāds cits un runā par tām pašām tēmām, par ko skolotāji ikdienā, taču no cita skatu punkta.

Semināri par stresa pārvarēšanu un konfliktiem kolektīvā
“Laimes kalve” turpina lekciju un semināru ciklus dažādām auditorijām – bērniem, pedagogiem un vecākiem, sociālā, nodarbinātības dienesta darbiniekiem un klientiem, darba kolektīviem un interešu grupām. Pieaugušajiem semināri ir par stresa pārvarēšanu, konfliktiem kolektīvā. Sociālo un nodarbinātības dienestu klientiem piedāvā seminārus par to, kā uzlabot un risināt savu situāciju, nepadoties dzīves grūtībām. Lekciju laikā darbā iesaista arī klausītājus, tie strādā līdzi, piedalās sarunās.

Vairāk:
www.draugiem.lvcelsuzlaimi/
https://www.facebook.com/celsuzlaimi.lv/
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: