Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Biznesa augstskolas SSE Riga stendā labākais padomdevējs studiju izvēlē būs students

Studiju izvēles lēmums ir grūts, turklāt, izaicinošs un atbildīgs! Šādā situācijā nonāk ikviens topošais students. Lai palīdzētu pieņemt izsvērtu lēmumu, SSE Riga studenti Tev pastāstīs par savu pieredzi, studējot vienā no vadošajām biznesa augstskolām Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kur ik gadu tiek uzņemti 130 labākie studenti no Baltijas valstīm un Austrumeiropas. Turklāt SSE Riga studenti mācās vienā no Eiropas visskaistākajām jūgendstila ēkām, kas atrodas Rīgas klusajā centrā.

SSE Riga (Rīgas Ekonomikas augstskola – Stockholm School of Economics in Riga) aicina vidusskolēnus iegūt izsmeļošu informāciju par bakalaura studiju programmu “Ekonomika un uzņēmējdarbība”, kas tiek apgūta 3 intensīvos studiju gados. Studijas notiek klātienē, angļu valodā, un, augstskolu absolvējot, tiek saņemts sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā. Pēdējā gadā studenti var izvēlēties savu specializācijas jomu ¬– ekonomikā, finansēs, digitālajā mārketingā vai uzņēmējdarbībā.

SSE Riga stendā būs iespējams sīkāk uzzināt par iestāšanās prasībām, studiju procesu un absolventu karjerām, kā arī studentu organizācijām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš bakalaura studiju programmai ir 2017. gada 8. aprīlis, tāpēc izmanto iespēju aprunāties ar augstskolas studentiem un administrāciju īsi pirms iestājeksāmeniem.

Vairāk informācija: www.sseriga.edu

Sociālo tīklu konti:
Facebook  
Twitter 
Studentu Asociācijas Instagram  
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: