Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
MĀKSLINIECISKIE
VEIDOTĀJI
example2

Edīte Ābeltiņa,
režisore, horeogrāfe

Šis ir vēl nebijis projekts Latvijā! Sportisti un dejotāji ir apvienojušies un kopā izdzīvo kāda ģitārista dzīvesstāstu, kas balstīts uz plašu un krāšņu cilvēka emociju gammu – vientulību, vilšanos, prieku, skumjām, dusmām, eiforiju un, protams, mīlestību. Uzvedums parāda, cik dažādas šķautnes ir mūsdienu dejas un ekstremālajiem sporta veidiem.


example2

Guntis Spridzāns,
horeogrāfu virsvadītājs, režisora asistents, horeogrāfs

Jūs vērojat uzvedumu, kuru droši var dēvēt par urbāno jeb pilsētvides minioperu. Tik vērienīgu, mūsdienīgu un piesātinātu uzvedumu, kurā būs skatāmi lielākā daļa pilsētvides mākslas un sporta veidi, jums vēl nav nācies redzēt.


example2

Artūrs Arnis,
scenogrāfs

Lai apvienotu dažādos sporta veidus un deju stilus, ir uzbūvēts iespaidīgs 1000 m² liels priekšnesuma laukums ar rampām, šķēršļu joslām, paaugstinājumiem un speciālu segumu. Trikus varēs vērot arī uz Latvijā lielākā tramplīna! Deju laukumu var salīdzināt ar Olimpiskā sporta centra lielāko peldbaseinu – tas ir apmēram 50 metrus garš un sešos līmeņos.


example2

Edmunds Veizāns,
mākslinieciskais vadītājs un koordinators

Šis ir grandiozs un pārsteigumiem pilns šovs, turklāt ar pamatīgu devu humora un ironijas. Profesionāli dejotāji izpilda ekstremālus trikus, savukārt sportisti ļaujas mūsdienu deju solim. Valša mūzikas pavadījumā tiek dejots pat hiphops. Uzveduma skatītājiem, kā arī pašiem dalībniekiem nāksies pārkāpt ne vienam vien stereotipam.


Dalībnieki


 Kārtīga deva adrenalīna jau šonedēļ Ķīpsalā!

10. un 11. maijā Ķīpsalas hallē valdīs deja, sports un daudz, daudz emociju, jo vairāk nekā 250 ekstrēmo sporta veidu un mūsdienu dejas lietpratēju izdzīvos dejiski ekstremālu uzvedumu "Riga Magic Dance". Mākslinieki sola pamatīgu devu adrenalīna! Uzvedums ir Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums.
Lasīt vairāk >>>

 Izbaudi mūsdienu dejas un ekstremālo sporta veidu sintēzi “Riga Magic Dance”!

Pirmo reizi Latvijā – 10. un 11. maijā – Ķīpsalas hallē notiks dejiski ekstremāls uzvedums “Riga Magic Dance”, kas nojauks robežas starp mākslu un sportu, radīs neatkārtojamu emociju sprādzienu un ļaus izbaudīt mūsdienu dejas un ekstremālo sporta veidu sintēzi. Uzvedums ir Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsētas – notikums.
Lasīt vairāk >>>

 LETA: "Rīga Magic Dance"stāstīs par emocijām katra cilvēka dzīvē

Uzvedums "Rīga Magic Dance", kas 10.maijā un 11.maijā notiks Ķīpsalas izstāžu hallē, stāstīs par emocijām katra cilvēka dzīvē, preses konferencē par uzvedumu "Rīga Magic Dance" stāstīja tā režisore Edīte Ābeltiņa.
Lasīt vairāk >>>

 Kristīne un Deniss Tumakovi uz vienas skatuves!

10. un 11. maijā Ķīpsalas hallē notiks dejiski ekstremāls uzvedums „Riga Magic Dance”, kur skatuvi spridzinās enerģiskie māsa un brālis – Kristīna un Deniss Tumakovi. Deniss demonstrēs elpu aizraujošus trikinga paņēmienus, Kristīna dejos hiphopu. Uzvedums ir Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums.
Lasīt vairāk >>>

 Sava ķermeņa ritmu sajust aicina "Pulsa efekts"!

Vieni no ritmiskākajiem Latvijas mūziķiem – perkusionistu apvienība „Pulsa efekts” – 10. un 11. maijā pārsteigs uzveduma „Riga Magic Dance” skatītājus. Un kā nu ne – ritmistiem padomā daudz krāšņu un muzikāli ritmisku ķermeņa zīmējumu. Uzvedums ir Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijas labākie trikeri uzstāsies “Riga Magic Dance”!

10. un 11. maijā Ķīpsalas hallē notiks dejiski ekstremāls uzvedums “Riga Magic Dance”, kurā elpu aizraujošus trikus gatavo Latvijas labākie trikeri – Rihards Petrovs, Deniss Tumakovs, Artis Ozoliņš, Andrejs Dubanevičs, Kirils Uljanovs no Vingrošanas olimpiskā centra.
Lasīt vairāk >>>

 Edmunds Veizāns saputro sporta veidus!

Aktīvi strādājot pie dejiski ekstremālā uzveduma „Riga Magic Dance”, hiphopa krusttēvs Edmunds Veizāns, kurš ir arī viens no projekta vadītājiem, atlasot māksliniekus, pieļāva pamatīgu kļūdu – saputroja ekstrēmos sporta veidus.
Lasīt vairāk >>>

 Aicinām žurnālistus apmeklēt „Riga Magic Dance” mediju pasākumu!

28. aprīlī notiks mediju pasākums, kurā informēs par dejiski ekstremālo uzvedumu “Riga Magic Dance”, kas nojauks robežas starp mākslu un sportu, radīs neatkārtojamu emociju sprādzienu un ļaus izbaudīt mūsdienu dejas un ekstremālo sporta veidu sintēzi. Uzvedums ir Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsētas – notikums.
Lasīt vairāk >>>Līdz pasākumam


Video


Twitter


Sekotāji