"RIGA PHOTO SHOW 2016"

Jau piekto reizi – trīs laimīgas un vērtīgas dienas visiem foto un video profesionāļiem un faniem!

JAUNUMI

 NTG stendā būs pieejams plašākais Panasonic Eneloop akumulatoru un lādētāju sortiments

Izstādes laikā NTG stendā būs iespēja apskatīt un sava īpašumā iegūt visu aktuālo Panasonic Eneloop sortimentu, tostarp arī 2016. gada Eneloop Pro 2500mAh akumulatoru modeļus, jaunos BQ-CC55E un BQ-CC50E komplektus, kā arī visus akumulatoru un lādētāju komplektus. Nevar nepieminēt, ka Panasonic ir vadošais bateriju tehnoloģiju ražotājs kopš 1931. gada. 2005. gadā Eneloop tika izveidots kā jauna veida uzlādējams akumulators, kas burtiski mainīja to, kā cilvēki dzīvo, strādā un atpūšas. Eneloop ir 21. gadsimta Ni-MH baterija, kas ietver sevī gan vienreiz lietojamo bateriju, gan akumulatoru labākās priekšrocības. Tā ir lieliska parasto bateriju un uzlādējamo bateriju kombinācija. Šodien Eneloop akumulatorus izvēlas miljoniem patērētāju visā pasaulē - tā ir gudru un tālredzīgu lietotāju izvēle.
Lasīt vairāk >>>

 Meistarklase: “High Speed Sync izmantošana”

Artūrs Pavlovs strādā kā freelancers un jau piecus gadus ir vienīgais „Red Bull” fotogrāfs Latvijā. Prasmes slīpējis „Red Bull Photo Academy” Austrijā. Īpaši izceļas citu fotogrāfu vidū ar savu zibspuldžu izmantošanas tehniku. Daudz darbojas ar bezvadu zibspuldzēm, dienas laikā spilgtā saulē lietojot high speed sync. Artūrs sadarbojas ar lielākajiem sporta/dzīvesstila zīmoliem, kā arī talantīgākajiem Latvijas sportistiem.
Lasīt vairāk >>>

 Iedvesmas seminārs „Ziemas sporta veidi un to radošāko mirkļu saskatīšana”

Pasi Salminens ir daudzpusīgi talantīgs fotogrāfs, kas fotomākslu apguvis kā autodidakts un ir viens no labākajiem snovborda fotogrāfiem. Kad nav sniega, Pasi strādā reklāmas un komerciālās fotogrāfijas jomās. Viņš lieliski spēj notvert kadrā gan klusās dabas priekšmetu izkārtojumu, gan atlētu kustībā. Pasi vairāk nekā 20 gadus strādā ar „Canon” fotokamerām. Profesionāls fotogrāfs jau vairāk nekā 10 gadus.
Lasīt vairāk >>>

 NTG stendā būs pieejami profesionālie Xtar universālie Li-Ion, Ni-MH un Ni-Cd akumulatoru lādētāji

Xtar lādētāji ir labākā izvēle profesionāļiem, jo tie tiek veidoti tikai no augstākās kvalitātes elektroniskajām detaļām un ABS plastmasas. Trīspakāpju lādēšana un lādēšanas uzsākšana ar nelielu strāvas stiprumu, lai pasargātu akumulatorus no lielas strāvas trieciena; zema darbības temperatūra, kā arī īssavienojuma un nepareizas polaritātes aizsardzība padara Xtar lādētājus par drošāko, ērtāko un vienkāršāko izvēli NTG lādētāju sortimentā. Šie lādētāji ir īpaši pieprasīti fotogrāfiem un citiem aktīviem lietotājiem, kā arī vairākus Xtar lādētāju modeļus var izmantot kā Power Bank.
Lasīt vairāk >>>

 Viss ideālam fotokadram – izstādē „Riga Photo Show 2016”!

Tu jau sen vēlies iegādāties jaunu fotoaparātu? Esi profesionāls fotogrāfs un gribi izmēģināt jaunāko foto un video tehniku? Vēlies uzzināt pieredzējušu fotogrāfu knifus? Varbūt meklē fotogrāfu ģimenes fotosesijai vai kāzām? Tad jau šajā nedēļas nogalē, no 21. līdz 23. oktobrim, nāc uz izstādi „Riga Photo Show 2016” Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 NTG iepazīstinās ar Ansmann Ni-Zn AA/AAA 1.6V akumulatoriem un lādētāju

NTG stendā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Ansmann Ni-Zn AA/AAA akumulatoru un uzlādes ierīces sēriju. Viena no Ni-Zn akumulatoru labākajām īpašībām ir augstais spriegums, kas atšķirībā no Ni-MH (1.2V) ir 1.6V. Ražotāji daudzās ierīcēs iesaka izmantot tikai 1.5V sārma baterijas (medību kamerās, nakts optikā, mēraparātos, bērnu rotaļlietās u.c.), jo Ni-MH akumulatoru spriegums 1.2V varētu būt pārāk zems to pareizai darbībai. Ni-Zn akumulatorus var droši izmantot jebkurā ierīcē, kas darbojas ar parastajām baterijām, kā arī ietaupīs naudu un saudzēs vidi.
Lasīt vairāk >>>

 Veido bilžu stāstus kopā „MYPRINT”!

Viegli un vienkārši! Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem un pievieno savas skaistākās bildes. Izvēlētajām bildēm Tu vari mainīt kadrējumu un secību, piešķirot produktam savu individualitāti. Pasūti kartiņas, plakātus, bilžu albumus, stāstu albumus, foto albumus, kanvas vai kalendārus, un pārējo nokāros „MYPRINT”!
Lasīt vairāk >>>

 Lekcijā „Perfektā piedzīvojumu meklējumos” uzzini, kā paveikt to, ko līdz šim vēl neviens nav paveicis!

Kārli Bardeli Latvijā plašāk atpazīst ar vārdu Kārlis Krustojums, kopš piedzīvojuma, kurā ar skrituļslidām Kārlis šķērsoja visu Eiropu, pieveicot vairāk nekā 6000 km un iegūstot Ginesa rekordu. Nupat Kārlis airu laivā šķērsojis Dienvidatlantijas okeānu, kopā ar komandas biedru 5 mēnešu laikā noairējot vairāk kā 8000 km. Bet tie nebūt nav visi Kārļa piedzīvojumi, kuri izraisa apbrīnu!
Lasīt vairāk >>>

 „Fotopliusas” prezentēs albumus un fotogrāmatas!

Lietuvas uzņēmuma „Fotopliusas” stendā būs apskatāmi ne tikai populārākie un klientu iecienītākie produkti, bet arī jaunumi, kas noteikti būs interesanti gan amatieriem, gan profesionāļiem.
Lasīt vairāk >>>

 „Failiem.lv” iepazīstinās ar jaunu pakalpojumu – failu tirdzniecību!

„Failiem.lv” un „Berga Foto” ikvienam izstādē piedāvās nelielu fotosesiju gaidāmo Helovīnu noskaņās. Katrs apmeklētājs varēs uz vietas reģistrēties „Failiem.lv”, saglabāt bildes savā kontā un pasūtīt apdrukātas krūzes, puzles, peļu paliktņus un citas lietas, ko nodrošina „Berga foto”.
Lasīt vairāk >>>

 Plašs objektīvu klāsts „Baltijas Foto Serviss” piedāvājumā

Šodien inovācijas kameru korpusos kļūst retāk sastopamas. Taču objektīvu piedāvājums ar katru dienu aug, piedāvājot lēcas, ar ko notvert īsto kadru, jebkuram sižetam, jebkurai sistēmai. Objektīvus nav jāpērk tikai "no bildītes" un pāris atsauksmēm internetā. Nāc uz „Riga Photo Show 2016” un izmēģini pirms pērc!
Lasīt vairāk >>>

 „Baltijas Foto Serviss” piedāvās Genesis Base statīvus un piederumus!

„Baltijas Foto Serviss” ar aizrautību stāstīs par Genesis Base statīvu un to piederumu līniju. Tie ir augstas kvalitātes produkti ar 6 (!) gadu garantiju, turklāt par saprātīgu cenu.
Lasīt vairāk >>>

 Seminārs „Art-Nu fotogrāfija”

„Riga Photo Show 2016” noslēdzošajā dienā, 23. oktobrī, plkst. 15.00 notiks fotogrāfes Ilonas Pulkstenes seminārs „Art-Nu fotogrāfija”. Šī tēma bija populāra vēl pirms tika izgudrota fotogrāfija - kaila ķermeņa skaistums ticis apbrīnots visos laikos.
Lasīt vairāk >>>

 „Baltijas Foto Serviss” prezentēs jaunumus no „Aputure” un „Fotocom”!

Aicinām iegriezties „Baltijas Foto Serviss” stendā, kur varēs apskatīt „Aputure” jaunumus video entuziastiem, kā arī jaunā zīmola „Fotocom” aksesuārus par pievilcīgām cenām ikvienam.
Lasīt vairāk >>>

 Ricoh laiž apgrozībā jauno 360° kameru Theta sērijā

Ricoh Theta SC, kā ir nosaukts jaunais modelis, ir vienkāršota Theta S versija, kas tirgū bija ļoti labi uzņemta. Ar Theta SC Ricoh cer sasniegt jaunu un lielāku mērķauditoriju, pateicoties zemajai cenai un satriecošajām krāsām. Apskati to „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 Kāzu fotogrāfes Intas Lankovskas seminārs: „Mārketings kāzu fotogrāfijā”

Svētdien, 23. oktobrī, izstādē „Riga Photo Show 2016” plkst. 11.00 notiks kāzu fotogrāfes Intas Lankovskas seminārs: „Mārketings kāzu fotogrāfijā”. Tajā varēs iegūt zināšanas, kuras mārketinga stratēģijas ir piemērotas kāzu fotogrāfijai un kā tās pielietot foto biznesa attīstībai.
Lasīt vairāk >>>

 Apskati jauno ZEISS Batis 2.8/18 objektīvu!

ZEISS Batis 2.8/18 paplašina pilna kadra objektīvu klāstu priekš Sony kamerām ar E-mount. Apskati šo super platleņķa objektīvu ar autofokusu „Riga Photo Show 2016”!
Lasīt vairāk >>>

 „Focus Nordic” prezentēs jaunu zīmolu - „Lume Cube”!

„Focus Nordic” turpina paplašināt savu produktu portfeli ar foto un video iekārtām. „Lume Cube”, kas ir jauns zīmols Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, veic unikālu gaismas risinājumu viedtālruņiem, kamerām, GoPro® un droniem.
Lasīt vairāk >>>

 Zeiss ieiet virtuālās realitātes tirgū!

Zeiss, kas ir pazīstams ar saviem augstās kvalitātes optiskiem produktiem, kā piemēram briļļu lēcas, fotoaprātu lēcas un profesionālās video lēcas, tagad izlaiž apgrozībā virtuālās realitātes brilles. Tas ir jauns, strauji augošs tirgus segments, kurā Zeiss varētu kļūt par svarīgu daļu ar savām zināšanām un pieredzi optikā. Apskati VR ONE Plus „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 NTG stendā iepazīsties ar everActive Ni-MH akumulatoru un lādētāju klāstu

everActive akumulatori
Izstādē būs pieejams pilns everActive Ni-MH akumulatoru klāsts – AA, AAA, C, D, 9V. EverActive akumulatori ir piedalījušies vairākos neatkarīgos testos, apskatos un izstādēs, kur guvuši augstāko ekspertu un lietotāju vērtējumu. Teicama kvalitāte un izcili tehniskie parametri, kas pielīdzināmi un nereti pārspēj pasaules vadošos zīmolus Panasonic Eneloop, Fujitsu LSD un Powerex Imedion. Īpaši jāizceļ everActive Professional Line 9V 320mAh akumulatorus, kas guva neapstrīdamu uzvaru NTG rīkotajā lietotāju testā. Plašāk par testu lasiet šeit.
Lasīt vairāk >>>

 „Focus Nordic” prezentēs jauno 360Fly sporta kameru ar 360° video un 4K!

360Fly, kurā jau ir 360° video kamera, tagad paplašina savu sortimentu ar 4K modeli. Papildus izšķirtspējai, kas ir četras reizes augstāka, kamera var lepoties ar vēl daudziem satriecošiem jaunumiem. 360Fly 4K kamerai ir daudz jaunas funkcijas. Nāc un apskati jauno kameru „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 Iemūžiniet mirkli ar Leica Sofort!

Leica Sofort iemūžina mūsu īpašos mirkļus. Tas ir momentuzņēmumu fotoaparāts, kas ir veidots labo brīžu, par kuriem mēs visi vēlamies, lai tie nekad nebeigtos, iemūžināšanai. Šis fotoaparāts kā radošs biedrs palīdz rast jaunu skatījumu un neskartu pieeju fotogrāfijai. Viens attēls – pilnībā neapstrādāts. Tas ir jauns veids tūlītējo acumirkļu uzņemšanai – vienkāršs, bet moderns rīks ikdienas dzīvei. Leica Sofort – iemūžiniet mirkli.
Lasīt vairāk >>>

 „Riga Photo Show 2016” semināros – no portretu foto līdz kailfoto!

Modes, portretu, sporta, kāzu, dabas foto un arī kailfoto – šīs un vēl citas tēmas tiks apskatītas semināros un meistarklasēs, kas no 21. līdz 23. oktobrim notiks izstādē „Riga Photo Show 2016”. Nāc un smelies zināšanas no pieredzējušiem fotogrāfiem, un neaizmirsti paķert līdzi savu fotokameru!
Lasīt vairāk >>>

 Piesakies lietoto foto preču tirdziņam!

Esi iegādājies jaunu kameru, objektīvu vai zibspuldzi, bet veco vairs nelieto? Uz darba kārtībā esošas fotokameras krājas putekļi, jo tev uzradusies jauna aizraušanās? Tad nāc tirgoties uz lietoto foto preču tirdziņu izstādē „Riga Photo Show 2016” un ņem vērā – kas vienam vairs nav vajadzīgs, citam var būt zelta vērtē!
Lasīt vairāk >>>

 Aicinām uz dabas fotogrāfa un biologa Māra Kundziņa semināriem!

Izstādes apmeklētāji aicināti apmeklēt dabas fotogrāfa un biologa Māra Kundziņa seminārus „Makro foto noslēpumi” un „Dabas fotogrāfa riski”. Tie notiks uz skatuves hallē Nr.2 un ir apmeklējami bez papildus maksas.
Lasīt vairāk >>>

 Sony iepazīstinās ar jaunākās paaudzes E-bajonetes objektīviem!

SONY aicina visus foto entuziastus un profesionāļus apmeklēt izstādi “Riga Photo Show 2016” un iegriezties SONY stendā, lai klātienē iepazītos ar šobrīd pasaulē lielu uzmanību iemantojušajiem G Master E-bajonetes objektīviem, kā arī apskatītu 30 „Sony World Photography Awards 2016” konkursa darbus.
Lasīt vairāk >>>

 Apskati konkursa „Sony World Photography Awards 2016” darbus!

Visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt pasaulē lielākā fotogrāfijas konkursa „Sony World Photography Awards 2016” darbu izlasi. Šis prestižais konkurss, kas iemantojis autoritātes statusu fotogrāfijas pasaulē, ir atvērts visu līmeņu fotogrāfiem, tāpēc piesaista gan jaunos talantus, gan nobriedušus māksliniekus, nodrošinot popularitāti, uzticamību un atzinību.
Lasīt vairāk >>>

 Fotogrāfija kā aizraušanās – nianses portretu bildēšanā un dabas foto mirkļu iemūžināšanā

„Sony” aicina uz tikšanos ar foto entuziasti, žurnālisti un ziņu diktori Kristīni Garklāvu 21. oktobrī plkst. 13.00 izstādē „Riga Photo Show 2016”. Kristīne dalīsies vizuālā stāstā par fotogrāfiju kā hobiju – spilgtu emociju izteiksmes veidu, atklājot dažādas nianses portretu bildēšanā, kā arī mežu un dabas fotografēšanā.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē „Riga Photo Show 2016” varēs apskatīt fotoaparātus no LFM krājuma

Jau trešo gadu Latvijas Fotogrāfijas muzejs gaidīs apmeklētājus izstādē „Riga Photo Show 2016”. Interesenti varēs apskatīt dažādas fotokameras, kā tās mainījušās gadu gaitā, kā arī būs iespēja izbaudīt camera obscura burvību. Fotogrāfijas attīstība ir bijusi ļoti strauja no melnbaltiem attēliem līdz krāsainiem, no analogajiem attēliem līdz digitālajiem. Tagad fotoplates vietā izmanto sarežģītas elektriskas matricas gaismas reģistrēšanai, tomēr attēlu iegūšanas princips ir saglabājies nemainīgs.
Lasīt vairāk >>>

 Samyang paplašina savu profesionālā video sēriju ar XEEN 135mm

Jau 2015. gadā, kad trīs jauni objektīvi tika ieviesti tirgū, tika apsolīts, ka būs vēl vairāki fokusa garumi, un pavasarī Samyang izlaida apgrozībā 14 mm T3.1 un 35 mm T1.5. Un tagad XEEN atkal paplašina savu klāstu ar 135 mm T2.2! Kopumā Samyang nu jau ir seši fokusa attālumi. Apskati jaunumu „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 NTG izstādē „Riga Photo Show 2016” piedāvās iepazīties ar profesionālajiem SkyRC lādētājiem

NTG arī šogad piedalīsies izstādē “Riga Photo Show”, piedāvājot apmeklētajiem plašu akumulatoru un uzlādes ierīču klāstu, ko novērtējuši gan profesionāļi, gan ikdienas lietotāji. NTG stendā būs iespējams apskatīt un izmēģināt gan pašus populārākos produktus, gan jaunumus, gan eksotiku – tostarp, SkyRC lādētājus.
Lasīt vairāk >>>

 „Riga Photo Show 2016” viesiem īpašs piedāvājums viesnīcā „Islande Hotel”

„Riga Photo Show 2016” draudzīgā viesnīca „Islande Hotel” izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem ir sagatavojusi īpašo piedāvājumu, kas uzturēšanos Rīgā padarīs vēl patīkamāku!
Lasīt vairāk >>>

 Aigas Rēdmanes seminārs "Modes un portretu fotogrāfija"

„Riga Photo Show 2016” noslēdzošajā dienā, 23. oktobrī, plkst. 13.00 notiks fotogrāfes Aigas Rēdmanes seminārs "Modes un portretu fotogrāfija".
Lasīt vairāk >>>

 Fotogrāfa Tomasa Kauņecka meistarklase „Komercfoto – no pasūtītāja līdz realizācijai”

Sestdiena, 22. oktobrī, no plkst. 16.00 līdz 18.00 notiks lietuviešu fotogrāfa Tomasa Kauņecka meistarklase „Komercfoto – no pasūtītāja līdz realizācijai”.
Lasīt vairāk >>>

 "Riga Photo Show 2016" piedāvā vienreizēju meistardarbnīcu ar kailfoto modeli!

Uljana Ašurkova labi pazīstama gan Eiropā, gan Amerikā ne tikai kailfoto jomā, bet arī ar fotogrāfiem piedāvātajām meistardarbnīcām. Meistardarbnīca ar Uljanu Ašurko notiks “Riga Photo Show 2016” laikā – 22. oktobrī plkst. 15.00.
Lasīt vairāk >>>

 "VilbraFoto" piedāvājums

"VilbraFoto" izstādē "Riga Photo Show 2016" piedāvā Mitsubishi CP-D90DW foto printeri, Seawag produktus, Tokina objektīvus un vēl daudz ko citu!
Lasīt vairāk >>>

 Fotogrāfa Tomasa Kauņecka meistarklase „Gaismošanas paņēmieni fotogrāfijā”

Sestdiena, 22. oktobrī, no plkst. 13.00 līdz 15.00 notiks lietuviešu fotogrāfa Tomasa Kauņecka meistarklase „Gaismošanas paņēmieni fotogrāfijā”. Fotogrāfs demonstrēs un vienkārši, bez sarežģītiem terminiem, iepazīstinās ar gaismām un gaismu veidotājiem:
Lasīt vairāk >>>

 Jaunās paaudzes ultra – telefoto objektīvs ir klāt!

Tamron ir lepns iepazīstināt ar 150 – 600 mm ultra – telefoto objektīvu, kam ir ātrāks AF ātrums un uzlabots VC. Jaunajam Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD G2 ir daudzi uzlabojumi, un tas ir saderīgs gan ar pilna kadra kamerām, gan modeļiem ar APS-C sensoru. Tamron jaunumu izstādē „Riga Photo Show 2016” prezentēs „Focus Nordic”!
Lasīt vairāk >>>

 Tuvojas foto un video izstāde „Riga Photo Show 2016”!

No 21. līdz 23. oktobrim Ķīpsalā notiks 5. starptautiskā foto un video tehnikas izstāde „Riga Photo Show 2016”, kuru apmeklēs visi, kas fotografē vai filmē, – gan tie, kuriem tā ir pamatnodarbošanās, gan tie, kuri to dara savam priekam, izlīdzoties ar viedtālruni. Izstādē tevi sagaida izdevīgi piedāvājumi un aizraujoši semināri!
Lasīt vairāk >>>

  Zeiss Milvus saime tiek paplašināta ar vēl trīs objektīviem!

Zeiss Milvus objektīviem ir raksturīgs bezkompromisa optiskais sniegums un uzbūve labāko produktu kategorijā. Tagad produktu sērija tiek paplašināta ar diviem platleņķa objektīviem: 15mm un 18mm un spilgtu 135mm teleobjektīvu. Visi objektīvi ir saderīgi ar Canon un Nikon pilna kadra sensoru DSLR kamerām. Nāc un apskati tos „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 Apskati jauno telefoto objektīvu priekš Sony E pilnkadra kamerām – Zeiss Loxia 85mm f/2.4!

Loxia saime iegūst ceturto biedru – īsu telefoto objektīvu, kas savienojams ar Sony E kamerām, turklāt tā funkcijas ir vienlīdz labas gan priekš foto, gan video uzņemšanas. Ievērtē jauno telefoto objektīvu „Focus Nordic” stendā!
Lasīt vairāk >>>

 „Epson” piedāvās dažādus printerus! Būs arī jaunumi!

„Epson” stendā būs pieejams jaunākais lielformāta foto printeris Epson SureColor SC-P9000STD, jaunākais A2 printeris Epson Surecolor SC-P800, A3 printeris SureColor SC-p600, kā arī jau pazīstamie L1800 un L850 printeri ar oriģinālo „Epson” tintes sistēmu.
Lasīt vairāk >>>

 Apskati un izmēģini jaunumus no „DJI”!

„Pie mums stendā būs pieejami jaunumi no „DJI”, turklāt, iespējams, pat visi jaunākie modeļi! Un, kas to lai zina – varbūt pat sarūpēsim lielu pārsteigumu visiem apmeklētājiem un izvietosim ko tādu, ko neviens nebūs gaidījis. Noteikti būs dronu paraugdemonstrējumi speciāli norobežotā teritorijā,” – atklāj „DJI” oficiālais dīleris Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

 Uzzini par sporta fotogrāfijas dinamiku, izaicinājumiem, tehniku un aprīkojumu!

Aicinām visus interesentus uz tikšanos ar sporta fotogrāfu Raimondu Volontu 21. oktobrī izstādē „Riga Photo Show 2016”! Jums būs iespēja uzzināt sporta fotogrāfijas specifiku, izaicinājumus, sarežģītos un dažreiz arī bīstamos darba apstākļus, kā arī gūt ieskatu tehnikas un aprīkojuma izvēlē.
Lasīt vairāk >>>

 „IB Serviss” piedāvās fotokameras, objektīvus, statīvus, akumulatorus, gaismas un vēl!

Izstādē „Riga Photo Show 2016” dodies uz „IB Serviss” stendu, kurā tiks prezentēti flagmaņi, lielformāta druka, foto piederumu somas, fotokameras un objektīvi, statīvi, zibspuldzes, atmiņas kartes, akumulatori un to lādētāji, mikrofoni, filtri, studiju gaismas, kā arī foto tehnikas tīrīšanas un kopšanas līdzekļi.
Lasīt vairāk >>>

 „Master Foto” jaunumi izstādē „RigaPhotoShow 2016”

Jau piekto gadu mēs, viens no lielākajiem foto un video tirgotājiem Latvijā – „Master Foto”, piedalīsimies ar savu stendu izstādē „Riga Photo Show 2016” Ķīpsalā. Parādīsim no „Photokina 2016” atvestus jaunumus un citas aktualitātes.
Lasīt vairāk >>>
Seko mums:Izstāde


Rīko: