“MadamPuzo” prezentēs jaunumu – zemeņu un ingvera želejkonfektes


Ģimenes uzņēmums ’’MadamPuzo’’, prezentējot Rīgas garšu, jau trešo reizi piedalīsies plašākajā pārtikas izstādē Baltijas valstīs “Riga Food 2019”. Rīgas plānošanas reģiona stendā varēs nogaršot ne tikai jau zināmus un iecienītus ’’MadamPuzo’’ produktus, bet arī šīgada jaunumu – zemeņu un ingvera želejkonfektes.
Aromātiskas, viegli saldas un nedaudz pikantas – tieši tādas ir ’’MadamPuzo’’ zemeņu un ingvera želejkonfektes, kas ir gards un veselīgs našķis pieaugušajiem un bērniem. Konfektes burtiski smaržo pēc vasaras, taču ingvera pikantums patīkami silda gada aukstajos mēnešos.
“MadamPuzo’’ koncepts ir ražot garšīgus ēdienus un našķus, kuru pagatavošanā tiek izmantotas tikai kvalitatīvas un tīras jeb, kā angliski dēvē, raw sastāvdaļas. Arī izejvielu mājvietai ir nozīme, tāpēc iespēju robežās ’’MadamPuz’’o produkcijas ražošanā tiek izmantoti Latvijā audzēti dārzeņi un augļi. Tikpat svarīgs ir produkcijas ārējais veidols un sasaiste ar pircēju, proti, viņa attieksmi pret ēšanas kultūru. ’’MadamPuzo’’ produkcijas pircējs ir gardēdis, kas novērtē katru maltītes niansi – garšas saspēli līdz pat pēcgaršai, smaržu, krāsu, un, protams, arī pasniegšanu,” stāsta ’’MadamPuzo’’ autore Kazimiera Puzo, papildinot, ka nereti MadamPuzo produkciju izvēlas tieši korporatīvajām dāvanām vai kā suvenīru. Piedaloties starptautiskajā iepakojuma konkursā “”Riga Food 2018” iepakojums Nr. 1”, MadamPuzo dāvanu komplekts ieguva godalgoto 2.vietu.’


Zīmols ’’MadamPuzo’’ Latvijas gastronomijas tirgū sevi pieteica 2016.gadā. Uzņēmuma piedāvājuma klāstā ir arī konservēti mājas ražojumi, kas iedvesmo jaunām idejām un maltītēm: aso piparu mērces “Ugunīgā Čikitta”, “Pikantā Čikitta” un “Saulainā Čikitta”, kā arī zeltainais ingvera ievārījums.

Kazimiera Puzo
’’MadamPuzo’’

madampuzo@gmail.com
Mob.tālr.: 26589930
Facebook/MadamPuzo