“Diamonds Food Group” prezentēs bezglutēna un bezlaktozes konditorejas produktu līniju “Dabas Dimanti”


Latvijas Tehnoloģiskā centra un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā organizētajā stendā “Inovācija pārtikai” varēs nogaršot gardos SIA “Diamonds Food Group” ražotos bezglutēna un bezlaktozes konditorejas produktus no dārzeņiem.

Ģimenes inovatīvā uzņēmuma “Diamonds Food Group” sortiments pārsteigs ikvienu – deserta tortes no kabačiem, bietēm, ķirbjiem un burkāniem ir pārsteidzoša garšas pieredze gan bērnam, gan pieaugušajam!

Tu jau zini, kā garšo tikko plūkts dārzenis no lauku dobes, vai cik lieliski garšo paša izaudzētā odziņa! Bet, vai Tu zini, ka tie ir īsti Latvijas dabas dimanti?! Dabas dimanti, kuri aug mūsu pļavās, mūsu mežos un mūsu piemājas dobēs!

SIA “Diamonds Food Group” savā produkcijā izmanto tikai Latvijas dārzeņus - kabačus, bietes, burkānus, ķirbjus un spēka ogas – zemenes, avenes un mellenes. Un no viņiem top fantastiska produkcija - gardumu līnija ’’Dabas Dimanti’’, ar kuru mēs ļoti lepojamies.

Tu teiksi – “Biete!? Nemūžam …” “Kabacis !? Nē, tas nav priekš manis …”
Bet mēs sakām – “Pagaršo un Tu būsi pārsteigts cik labi tas var garšot!”
Vēl, jo vairāk, tik padomā, kādu vitamīnu un minerālu bagātību tie sevī glabā, un tas viss var būt Tavs!
Tāpēc, nedomā daudz – grābj ciet un ļauj garšai pārsteigt Tevi!

Turklāt, mūsu ģimenes ražotne ir Latvijas pirmā bezglutēna un bezlaktozes konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražotne.
Un Tu vari būt 100% pārliecināts, ka mūsu produkti glutēnu un laktozi nesatur!

SIA “Diamonds Food Group”
“Pasts”, Suntaži, Ogres novads, LV-5060
Mob: +371 20383864; e-pasts: mail@dfg.lv
www.dfg.lv
https://www.facebook.com/DiamondsFoodGroup