"Lotos Pharma" aicina iepazīt Latvijā ražotus produktus veselībai!


No 4. līdz 7. septembrim izstādē "Riga Food 2019", apmeklējot ’’Lotos Pharma’’ stendu, varēs uzzināt par uzņēmuma ražotajiem produktiem, saņemt uztura speciālista konsultācijas, kā arī piedalīties degustācijās. Tiekamies stendā Nr. C 34 !


’’Lotos Pharma’’ ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kas izstrādā oriģinālus farmācijas produktus, kuros tiek izmantotas tikai kvalitatīvākās izejvielas. Uzņēmums produktu izstrādē sadarbojas ar vietējiem nozares speciālistiem - mediķiem, pētniekiem un Latvijas zinātnes institūcijām.

Izstādē "Riga Food 2019" ’’Lotos Pharma’’ prezentēs jaunu produktu elpceļu veselībai Sinurin® Isotonic, kā arī patērētājiem jau pieejamos produktus Spasmoil, Lactofar un inovatīvu diētisko pārtikas produktu PeriOp, kuru izstādes laikā būs iespējams degustēt!

  • Sinurin®Isotonic ir dabīgs izotonisks deguna aerosols, kas satur Atlantijas okeāna jūras ūdeni, bagātināts ar vērtīgām minerālvielām, mikroelementiem un alvejas ekstraktu.
  • Spasmoil ir uzura bagātinātājs*, kura sastāvā ir piparmētras un fenheļa ēteriskās eļļas, kas palīdz samazināt vēdera uzpūšanos, kā arī tām piemīt spazmolītisks efekts. Piparmētra palīdz mazināt meteorismu. Fenhelis palīdz uzlabot gremošanu.
  • Lactofar ir uztura bagātinātājs*, kura sastāvā ir dzīvā rauga sēnīte Saccharomyces boulardii un kumelīte, kas veicina gremošanas sistēmas veselību, palīdz uzlabot zarnu peristaltiku un kuņģa sulas sekrēciju, kā arī novērst diskomforta sajūtu.
  • PeriOp ir diētisks pārtikas produkts ar augstu olbaltumvielu, sabalansētu ogļhidrātu un šķīstošo diētisko šķiedrvielu saturu, kas lietojama kā olbaltumvielu un diētisko šķiedrvielu piedeva cilvēkiem, kuriem parastie pārtikas produkti un dzērieni nespēj nodrošināt nepieciešamo vielu daudzumu. Produktam ir neitrāla, viegli salda garša un tāpēc to var izmantot kā piedevu gan saldiem, gan pikantiem ēdieniem un dzērieniem. Produkts nav lietojams kā vienīgais uztura avots. 

*Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

SIA ''Lotos Pharma'' ( SIA ''AD Smart'')
Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
http://www.lotos-pharma.com
+371 26002554
office@lotos-pharma.com
https://www.facebook.com/LotosPharma/
https://www.instagram.com/lotospharma/1730563623_9276.jpg
1436147511_9276.jpg
1999936712_9276.jpg