“Keramekslyuziv” prezentēs ekskluzīvas keramikas pudeles alkoholiskajiem dzērieniem


Ekskluzīva keramikas pudele - labāko ražotāju izvēle.
Vai jūs vēlētos izcelt sava uzņēmuma alkoholiskos dzērienus starp daudzajiem zīmoli plauktos? Mēs zinām, kas jums nepieciešams!

Keramikas stops, ekskluzīva keramikas pudele, porcelāna stops, suvenīrpudele ? sauciet to, kā jums tīk. Izsmalcināti keramikas izstrādājumi jebkurai gaumei par vairumtirdzniecībai pieņemamu cenu. Keramikas pudeles piesaistīs dzērienu pircēju uzmanību, tās kļūs par oriģinālām dāvanām vai krāšņiem suvenīriem. Zināms, ka alkoholiskie dzērieni atrodas gan oficiālu, gan privātu dāvanu topu augšgalā.

Keramekslyuziv ir vairāk nekā 24 gadu pieredze, moderns aprīkojums, kvalificēti darbinieki, talantīgi dizaineri un mākslinieki. Meklējam jaunus risinājumus un eksportējam produkciju uz NVS un Eiropas valstīm.

Priekšrocības: ekskluzīvi un oriģināli formu risinājumi, Eiropas kvalitāte, videi draudzīgi materiāli, ērti lietojama produkcija, individuāla pieeja, saprātīgas cenas.

Keramekslyuziv” produkti: pudeles vīnam, degvīnam, brendijam un konjakam, keramikas un porcelāna stopi, suvenīrstopi. Uzzini vairāk: www.keram-don.com.ua