Pirmo reizi “Riga Food” notiks konkurss “Labākais alus kokteilis 2019”. Piesaki dalību!


4. septembrī izstādē “Riga Food 2019” norisināsies konkurss “Labākais alus kokteilis 2019”, kurā aicināti piedalīties profesionāli bārmeņi un alus entuziasti.

Konkursa mērķis ir veidot un popularizēt jaunākās tendences alus pasniegšanā un baudīšanā, parādīt, ka Latvijā ražotu alu var izmantot oriģinālu un garšīgu kokteiļu pagatavošanā un popularizēt Latvijā ražotu alu.

Vēl var pieteikt dalību!
Pieteikt dalību konkursam “Labākais alus kokteilis 2019” var līdz 25.augustam, nosūtot aizpildītu dalībnieka pieteikuma anketu uz e-pastu: aluskokteilukonkurss@gmail.com

Konkursa noteikumi
Pieteikuma anketa

Sadarbībā ar veikalu “Lauvas alus”, dalībniekiem, kuri plāno piedalīties konkursam, ir iespēja iegādāties trīs produktus, lai izstrādātu recepti, ar 10% atlaidi. Lai saņemtu šo atlaidi, jāatsūta vārds, uzvārds uz e-pastu: aluskokteilukonkurss@gmail.com un veikalā jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu.

Konkursu rīko biedrība “Alus Fans” sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 un atbalsta “Gemoss”, “Monin”, “Bean Bag Latvia”, kā arī Latvijas alus darītavas.