“Gemoss” prezentēs pašu radītos zīmolus un to produktus


Lai ikdiena kļūtu veselīgāka un enerģiskāka, katru gadu “Gemoss” paspārnē top arvien jauni zīmoli. “Gemoss” ikdienas darbā redz, dzird un jūt, ko vēlas klienti, tāpēc ar saviem zīmoliem piedāvā nepieciešamo augstākajā kvalitātē un ar radošu pieeju. Arī izstādē “Riga Food 2019” “Gemoss” prezentēs pašu radītos zīmolus un to produktus.

Ar mīlestību un cieņu pret dabu un visu dzīvo, kas mums apkārt, “Gemoss” radījis tādus zīmolus kā ‘’Zelta Rieksts’’, ‘’Just Nature’’, ‘’Chocolate it’’ u.c., kas jau gadu gadiem ir iekarojuši klientu sirdis un parādījušies kā jaunatklājumi veiksmīgam darbam virtuvē.

Viens no zināmākajiem “Gemoss” zīmoliem ir ‘’Zelta Rieksts’’, kas jau vairāk kā 20 gadus ir viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem Latvijā, nodrošinot Latvijas iedzīvotājus ar kvalitatīviem, augstākā labuma riekstiem, sēklām un žāvēto augļu maisījumiem.

Domājot par bioloģiskas pārtikas cienītājiem, radīts ir arī zīmols ‘’Bio Zelta Rieksts’’, kas piedāvā bioloģiski sertificētās saimniecībās audzētus riekstus, kas atlasīti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. 


Domās un rūpēs par veselību, “Gemoss” radījis zīmolu “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamus graudaugu un pākšaugu produktus.

Arī par kafijas dzērienu gatavotājiem ir padomāts, piedāvājot zīmola ‘’Viens Piens’’ pienu. Tas ir dabīgs govs piens ar tauku saturu 3,2%, kas ir karsēts 135°C augstā temperatūrā divas sekundes un strauji atdzesēts. Šī apstrādes tehnika ir svarīga, lai pagatavotu nemainīgas kvalitātes kafijas dzērienus.

Izsmalcinātu lietu cienītājiem, kas novērtē kvalitāti un garšu sabalansētību, radīti ‘’Chocolate it’’ produkti – ekskluzīvas dražejas no augstākās kvalitātes riekstiem, žāvētiem un sublimētiem augļiem, grauzdētām kafijas pupiņām un beļģu šokolādes.

Ar šiem un citiem “Gemoss” radītajiem produktiem varēs klātienē iepazīties ikviens “Riga Food 2019” viesis.

"Gemoss"
https://www.gemoss.lv
gemoss@gemoss.lv
https://www.facebook.com/Gemoss.lv/