''LĀČI'' prezentēs augstas kvalitātes maizes ar samazinātu cukura un sāls daudzumu


Maizes ceptuve "LĀČI" izstādē "Riga Food 2019" prezentēs jaunas un mūsdienīgas maizes, kas ražotas no augstvērtīgām izejvielām: ’’Īsta graudu maize’’, ’’Īsta rupjmaize ar samazinātu cukuru’’, ’’Maize bez miltiem’’, kā arī dažādas dārzeņu, ogu un sēklu maizes. Jaunās paaudzes maizēm sastāvs veidots atbilstoši mūsdienu patērētāju prasībām. Jaunajām maizēm ir paaugstināts šķiedrvielu un proteīna daudzums, savukārt sāls un cukura daudzums ir krietni samazināts. 


Īstā rupjmaize ar samazinātu cukura daudzumu
Maizes ceptuve “Lāči” ir padomājuši arī par tiem, kuriem sirdij tuvs veselīgs dzīvesveids un maizniekmeistari ir samazinājuši cukuru Īstai rupjmaizei. Īstu rupjmaizi sauc par latviešu tautas simbolu. Pirmatnēja pēc skata un garšas. Tāpat kā agrāk – cepta ar malku kurinātā krāsnī uz klona. Katru klaipu meistars veido ar rokām. No rupja maluma rudzu miltiem, bez jebkādiem uzlabojumiem, ilgstoši raudzēta, nodrošinot labas cepšanas īpašības, nemainīgu garšu, smaržu un visaugstāko uzturvērtību – arī ilgstoši uzglabājot. Šādi raudzējot rodas fermenti, kuru sastāvā esošie vitamīni ir vairākas reizes efektīvāki par sintētiskajiem.

Īstā graudu maize
Īsta graudu maize visnotaļ garšīga un vērtīga maize, kuras sastāvā ir organismam tik ļoti nepieciešamās uzturvielas. Produktam ir piešķirta VP zīmīte (Vērtīgs Produkts), ko iesaka Diētas Ārstu asociācija, un tas apliecina to, ka maize ir ar samazinātu sāls un cukura daudzumu. Maize ir cepta ar malku kurinātā krāsnī un griezta no lielā kukuļa.

SIA “Lāči”
Adrese: "Benūžu – Skauģi", Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107, Latvija
Mājaslapa: www.laci.lv
Tālrunis: 371 66047555
E-pasts: maize@laci.lv
Seko aktualitātēm sociālajos tīklos:
facebook.com/CeptuveLaci/
twitter.com/CeptuveLaci
instagram.com/ceptuvelaci/