“Pūre” aicina baudīt jaunumus – marakujas, bio tomātu mērces un medu


Ikvienam “Rīga Food 2019” apmeklētājam būs lieliska iespēja nobaudīt jaunumus no “Pūres”! Izdzīvo eksotiku baudot marakujas mērci, novērtē produktu dabiskumu izgaršojot bioloģisko tomātu mērci un apzinies Latvijas dabas bagātību un vērtību izgaršojot Kuldīgas novada laukos un pļavās ievākto medu.

Marakujas mērce
Šobrīd eksotisko augļu produkti tirgū kļūst aizvien populārāki un cilvēkiem patīk izmēģināt ko jaunu. Pagājušogad “Riga Food” tika degustētas trīs pavisam jaunas “Pūre” saldās mērces, radītas tieši šim pasākumam. Par visgardāko tika atzīta tieši marakujas mērce, tādēļ to izlēmām piedāvāt patērētājiem un ieviest tirgū.
Neparastā un eksotiskā marakujas mērce ar izteiktu saldskābu augļu garšu un sastāvā esošajām ēdamām, kraukšķīgām sēkliņām būs lieliska piedeva saldējumam, konditorejas izstrādājumiem, pankūkām un dažādiem desertiem.

BIO tomātu mērce
Pēdējos gados ir būtiski palielinājies pieprasījums pēc bioloģiski ražotiem produktiem un tie ieņem aizvien lielāku vietu veikalu plauktos. Arī “Pūre” piedāvā Bio tomātu mērci, jo ne katram dārzā slejas siltumnīca, vai laukos dzīvo čakla omīte.
Bio tomātu mērces pagatavošanā izmantotas tikai bioloģiski audzētas un iegūtas augstākās kvalitātes izejvielas. Gardā bioloģiski audzēto tomātu mērce būs sulīgs papildinājums vasaras maltītēm: gaļas ēdieniem, zupām un mērcēm. Dabisks produkts zaļas dzīves cienītājiem.

Medus “Meds” – porciju iepakojumā
Tagad Latvijas medus “Meds” arī ērti un ātri lietojamā iepakojumā. Sevišķi patiks bērniem, ceļotājiem un ikdienas gaitās aizņemtajiem. “Meds” ir ievākts Kuldīgas novada pļavās un mežos un nāk no zemnieku saimniecības. Vienā porcijā ir 28 g produkta.

Vairāk: https://purefood.lv/