Izbaudi ekskluzīvos vīnus no Asolo reģiona!


’’WineGuru" showroom kopā ar "Bedin" vīndariem izstādē "Riga Food 2019" prezentēs izcilus itāļu vīnus - "Prosecco’’ un citus atzītākos dzirkstošos vīnus no Asolo reģiona. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja degustēt dažādus dzirkstošos dzērienus no "Bedin" sortimenta. 

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīt itāļu vīnus no ražotāja "Bedin" sadarbībā ar Latvijas pārstāvi un izplatītāju "WineGuru".
"Bedin" darītavas vīnogulāji izvietoti gleznainās kalnu nogāzēs ap viduslaiku Asolo pilsētu - “Colli Asolani”, netālu no Venēcijas, Marca Trevigiana apgabala sirdī - vietā, kur neaprakstāms dabas skaistums krustojas ar unikālu kultūrvēsturisko un arhitektonisko mantojumu. Šie gludie kalni ir ne tikai burvīgs galamērķis ceļotājiem, bet arī ideāla vieta ’’Prosecco’’ ražošanai. Tieši šeit Bedina ģimene 1948.gadā izveidoja savu saimniecību un sāka ražot kvalitatīvus vīnus ar īpašu aizrautību un centību, kuru tradīcijas tēvi daudzās paaudzēs nodod tālāk dēliem. Šī vidēja lieluma ģimenes uzņēmuma produkcija rodas dziļā cieņā pret tradīcijām un mīlestībā pret zemi, savienojumā ar inovācijām panākot īpašu izcilību. 

Baudiet ’’Bedin’’ daudzveidīgos vīnus jūsu dzīves skaistākajos mirkļos gan pie maltītēm, gan vienkārši kā aperitīvu.

Bedin & WineGuru
Bieķensalas 32, Rīga / Via Monte Pasubio, 22 31041 Cornuda - Italy
http://colliasolani.it/
+371 227 227 07
info@wineguru.lv
https://www.facebook.com/wineguru.lv/
https://www.instagram.com/wineguru.riga/