Maiznīca „Lielezers” piedāvās piecus īpašus maizes un konditorejas produktus!


Maiznīca „Lielezers” izstādē “Rīga Food 2019” piedāvās nogaršot piecus īpašus maizes un konditorejas produktus:

• “Svētku” maize ir ļoti pilnīga, augstvērtīga un saldena rupjmaize, kas bagātināta ar medu, lazdu riekstiem, tumšajām plūmēm, aprikozēm un rozīnēm.

• “Pilnrudzu” maizē ir 100% rudzi, taču tā ir ļoti maiga, gaisīga un viegla rudzu maize. Kā esam to panākuši? Nāc uz noskaidro to maiznīcas “Lielezers” stendā!

• Kviešu saldskābmaize ir maiznīcas “Lielezers” prieks un lepnums! Kopš 1991. gada ir saglabāta tās autentiskā gatavošanas tehnoloģija, kā rezultātā top apbrīnojami garda apaļas formas kviešu saldskābmaize, kurai ir patīkama ķimeņu garša un izteikti sulīgs maizes mīkstums!

• “Kraukšķi” kā jau nosaukums liecina ir kraukšķīgi, saldi griljāžas un dažādu grauzdētu sēklu (ķirbju, saulespuķu, linsēklu, mandeļu skaidiņu) cepumi, kuriem ir izteikta medus un sviesta garša. Produktam nav pievienoti milti.

• “Brūnītis” ir izteikti šokolādīgs un sulīgs šokolādes braunijs jeb mūsu „Brūnītis”! Šis gardums Jūs iepriecinās arī sastāva ziņā, jo tas satur dabīgu, Latvijā ražotu sviestu, tas ir BEZ kviešu miltiem, BEZ ĢMO un konservantiem. Nogaršojot šo gardumu, neviens nav palicis vienaldzīgs! Šobrīd to piedāvājam piecās garšu variācijās. Nāc un nogaršo!

Vairāk: www.lielezers.lv
Seko: www.facebook.com/Lielezers/