“Hanzas Maiznīca” aicina izgaršot īstu garšas baudījumu!


Izstādē "Riga Food 2019" no 4. līdz 8. septembrim “Hanzas Maiznīcas” stendā apmeklētājiem būs iespējams degustēt un iepazīt jaunākos produktus, kas patīkami pārsteigs ar dažādību kā garšas, tā produktu īpašību ziņā.


• Maize ar Kama miltiem – kas ir rudzu, kviešu, miežu, zirņu miltu maisījums, ir pierādījums, ka autentiskas vērtības un mūsdienas ir iespējams savienot.

• Pilngraudu rudzu maize – mazas formas klaips tapis no Latvju zemē audzētiem rudziem ar plaucējumu un dabīgo ieraugu. Pilngraudu rudzu garšas pamatīgums jūtams katrā kumosā. Produkts ir 100% rudzu, tam netiek pievienots maizes raugs un tajā ir daudz šķiedrvielu.

• Maize ar bietēm – mūsu zemē rudzu autentiskā garša pazīstama kā lielam, tā mazam. Savukārt, novērtējot bietes galvenās iezīmes – piesātināto krāsu, izteikto garšu un uzturvērtību, tā acīmredzami nonākusi mūsu rudzu maizes mazajā klaipā, lai bagātinātu un dažādotu Tavu ikdienas Garšas baudījumu. 80% no cepšanā izmantotajiem miltiem ir pilngraudu rudzu milti, netiek pievienots maizes raugs un ražota tepat Latvijā.

• Plānās rudzu rikas – to unikalitāte slēpjas rikas struktūrā, pilnīgajā rudzu maizes garšā un patīkamajā aromātā. To sastāvā ir 74% pilngraudu rudzu milti, nav pievienots cukurs, satur daudz šķiedrvielu un tās ir bezgala gardas grauzdējot.

„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture un ir viena no lielākajām maiznīcām Latvijā. Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, maiznīca cep iecienītāko maizi Latvijā. Šobrīd saviem pircējiem „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 45 dažādus svaigās maizes produktus.
Vairāk informācijas: www.hm.lv
Seko “Hanzas Maiznīcas” jaunumiem: https://www.facebook.com/HanzasMaiznica/