Agroresursu un ekonomikas institūts aicina piedalīties nacionālajā kopstendā izstādē „Gulfood 2019”


Agroresursu un ekonomikas institūts aicina uzņēmumus pieteikt dalību 2019.gada starptautiskajā izstādē Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), “Gulfood 2019”, kas notiks Dubaijā nākamā gadā no 17. līdz 21.februārim. Šī izstāde neprasa liekus komentārus, tās popularitāte garantē aizpildītas platības, gaidītāju rindas un lielu apmeklētāju pieplūdumu. AREI starptautisko pārtikas izstāžu kopstendu projekts piedāvā iespēju Latvijas pārtikas uzņēmumiem strādāt Latvijas nacionālajā kopstendā, kas atradīsies galvenajā hallē blakus lielvalstu kopstendiem (Čīli, Ameriku, Brazīliju, Lielbritāniju, Indiju, Japānu, u.tml.).

Uzņēmumam ir iespēja pieteikties uz 8,5 m2 lielu platību aprīkotā nacionālajā kopstendā. Viena kvadrātmetra neaprīkotas platības maksa ir 558 EUR (+ PVN 21%). Papildus obligātā maksa ir dalībnieka reģistrācija, ieraksts Internetkatalogā un apdrošināšana, kas kopā izmaksās 763 EUR katram dalībniekam.

Ja vēlaties garantēt sev vietu kopstendā, rakstiet e-pastu daina.saktina@arei.lv.

Izstāde “Gulfood” ir viena no pasaules vērienīgākajām pārtikas ražotāju izstādēm, šogad tā notiks jau 24.reizi un to ik gadus apmeklē, vairāk kā 97 tūkstoši nozares profesionāļi. Pieci tūkstoši dalībnieku prezentēs savu produkciju astoņos pārtikas sektoros, kopā aizņemot 1 miljonu kvadrātmetru platības.
Sīkāku informāciju par izstādi iespējams saņemt izstāžu rīkotājsabiedrības mājas lapā: www.gulfood.com.1806886571_8485.jpg