Izglītojošu programmu izstādē piedāvā zinātniskais institūts “BIOR”


Zinātniskais institūts “BIOR” piedalās izstādē “Riga Food 2018”, kas notiks no 5. līdz 8. septembrim Ķīpsalā. Ikviens ir laipni lūgts ieskatīties programmā un apmeklēt “BIOR” ekspozīciju!

Trešdiena, 5. septembris
Noturīgu organisku piesārņotāju un sensorikas (jeb organoleptikas) diena

Interesanti! Visas dienas garumā kopā ar institūta “BIOR” speciālistiem ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja pārbaudīt savas sensorās maņas, izmēģinot Išiharas, krāsu intensitātes un smaržu noteikšanas testus.

Plkst. 12:00 un 14:00 “BIOR” zinātnes sasniegumi.
1.daļa – Noturīgie organiskie savienojumi: dioksīni. Mikotoksīni, PAO (poliaromātiskie ogļūdeņraži t.sk. benzo(a)pirēns), PCB (polihlorbifenili);
2.daļa – Farmaceitisko preparātu izplatība apkārtējā vidē.

Ceturtdiena, 6. septembris
Dzeramā ūdens paraugu ņemšanas, Legionellu un pārtikas produktu marķējuma diena

Interesanti! Visas dienas garumā „BIOR” eksperti stāstīs par dzeramā ūdens paraugu ņemšanas tehniku un kā pārbaudīt testēšanas pārskata īstumu, lai izvairītos no falsificētiem pārskatiem.

Plkst. 13:00 un 15:00 Stāstījums par Legionellām un to noteikšanas iespējām.
No plkst. 16:00: “Atšifrē pārtikas produkta marķējumu!” - izglītojoša spēle visai ģimenei kopā ar “BIOR” uztura speciālistiem.

Piektdiena, 7. septembris
Konservu sterilizācijas, uzturvērtības noteikšanas un antimikrobiālās rezistences diena

Interesanti! Visas dienas garumā: “Atšifrē pārtikas produkta marķējumu!” - izglītojoša spēle visai ģimenei kopā ar “BIOR” uztura speciālistiem. „BIOR”eksperti pastāstīs par konservu sterilizācijas režīma noteikšanu.

Plkst. 14:00 un 16:00 „BIOR” pētījums par antimikrobiālo rezistenci (secinājumi).

Sestdiena, 8. septembris

Pārtikas produktu marķējuma un laboratorisko pakalpojumu diena

Interesanti! Visas dienas garumā: “Atšifrē pārtikas produkta marķējumu!” - izglītojoša spēle visai ģimenei kopā ar “BIOR” uztura speciālistiem. „BIOR” eksperti pastāstīs par laboratorisko izmeklējumu un pakalpojumu iespējām institūtā.


Tālrunis informācijai: 67620513
E- pasts: bior@bior.lv
Vairāk: www.bior.lv