“Skrīveru mājas saldējums” sezonas jaunumi un dižpārdokļi


“Skrīveru mājas saldējums” gatavo oriģinālu Latvijas saldējumu, izmantojot vietējās un sezonālās dabas veltes, to varēs nogaršot arī izstādē “Riga Food 2018”!

Ir skaidrs, ka Pacilājošu biezpiena saldējumu ar fantastiskām avenēm pagatavot citur pasaulē nav iespējams, jo tādu biezpienu nemaz citās zemēs nepazīst. Mūsmājās tas kļuvis par “bestselleru”, savukārt citzemju iedzīvotājiem tas šķiet interesants maigo garšu harmonija un nedzirdētā produkta dēļ. No aizjūras zemēm atvestajiem produktiem nav iespējams radīt tik unikālu saldējumu kā no paša zemē izaudzētajām veltēm. Jā, tas noteikti būtu vēl viens garšīgs pistāciju vai mango saldējums, bet ne oriģināldarbs.

Šī gada vispopulārākais saldējums viennozīmīgi ir asfalta pelēkais “Ogļu saldējums”, kas radis plašu cienītāju pulku kā garšotājos, tā ražotājos. Ļoti patīkams brīžos, kad šķiet – garšas kārpiņas jau visu ir pieredzējušas, bet vēl īpašāka ir pati pieredze, kad vafeļu glāzītē ievijas zemes krāsas bumbiņa.

Saldējuma augļu un ogu dārzā šogad ir īpaši bagātīga raža – jāspēj tik izvēlēties labākās šķirnes un jāpiemeklē gardākās receptes. Uzņēmums aicina nobaudīt dažādos zefīra saldējumus, īpaši izceļot plūmju šķirnes “Komēta” spirgto garšas buķeti.

Sorbertu cienītājiem, vegāniem un svaigēdājiem jānogaršo “Samtaino melleņu sorbertu” – visu sapņotāju saldējumu. Brīnišķīgs vieglums un fantastiska krāsa, gandrīz kā sapnis vasaras naktī!

Atbalstot “zero waste” filosofiju, uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka “Skrīveru mājas saldējums” termokārbas, kurās reiz iegādājāties saldējumu, atkritumos nemetiet! Tās lieliski saglabās maltīti siltu ikdienas pusdienām darbā, vai noderēs sasalušo ogu vešanai no laukiem uz pilsētu, bet vislabāk – atnākot pie “Skrīveru mājas saldējuma” ar šo kārbu, to piepildīs vēlreiz un Jūs saņemsiet 1 eiro atlaidi pirkumam!

“Skrīveru mājas saldējums” katru iepazīstinās ar jaunākajiem saldējumu veidiem un piedāvās nogaršot arī jau par klasiku nodēvētos.

Dodieties ciemos uz 2. halles stendu A1!